Комплекти зчеплення для вантажних автомобілів і автобусів ТМ DT® Spare Parts

Марка DT® Spare Parts пропонує повну програму запасних частин, що включає більше 30 000 різних найменувань, для вантажних автомобілів, трейлерів та автобусів, в тому числі і всі ходові моделі Комплекти зчеплення.

Продукти марки DT®, виготовлені з високоякісних матеріалів, відповідають найвищим вимогам до якості і гарантують довгий термін служби. Компанія DT® Spare Parts пропонує повний асортимент зчеплень. Весь асортимент комплектів зчеплення бренду DT® становить більш ніж як 140 видів. Зчеплення, також як шини і гальма, є основним схильним до зносу компонентом в автомобілі.

Технічна інформація: Термін служби в основному залежить від якості, професійності установки, правильності обслуговування продукту, а також від умов експлуатації автомобіля. Через впливу вібрацій, сили стиснення і відцентрової сили, а також виникає нагрівання від тертя, зчеплення відноситься до піддаються високому навантаженні елементів трансмісії. Зчеплення є пристрій сполучення між двигуном і трансмісією. Зчеплення є пристрій сполучення між двигуном і трансмісією.

Основні завдання:

 • Здійснення плавного перемикання
 • Передача крутного моменту двигуна компонентам трансмісії
 • Зменшення шумів від крутильних коливань
 • Регулювання зусилля при перемиканні
 • Захист трансмісії від перевантаження

Комплекти зчеплення марки DT® відрізняються наступними характеристиками:

 • Високоякісні складові частини висока зносостійкість
 • Конструктивний аналог оригінальних запчастин

Комплекти зчеплення марки DT® складаються з наступних основних елементів:

 1. Ведений диск є центральним з'єднувальним елементом зчеплення. Разом з натискним диском ведений диск забезпечує роз'єднання і з'єднання двигуна і трансмісії. Крім того, завдяки дорогим гасителі крутильних коливань він забезпечує також м'яке і плавне початок руху автомобіля. Фрикційні накладки зчеплення марки DT® виготовлені з тканої стрічки з мідної або латунної дротом, запресованої в суміш зі смоли, каучуку і наповнювачів. Вони є екологічно чистими, не містять важких металів і азбесту. Накладки відрізняються хорошими фрикційними властивостями, високою здатністю навантаження, невеликою вагою і високою зносостійкістю. На короткий час вони навіть витримаю до 400 ° C.
 2. Натискний диск разом з маховиком і веденим диском утворюють фрикційну систему, яка закріплена на маховику болтовим з'єднанням кожуха. При цьому натискний диск забезпечує передачу крутного моменту двигуна через ведений диск на вал коробки передач. Нажімниє диски з диафрагменной пружиною марки DT® пропонуються в наступних виконаннях:
     
  стислий виконання
      
  розтягнуте виконання
      
  двухдисковое зчеплення з диафрагменной пружиною
      
  зчеплення з кручений пружиною
 3. Передавальним елементом між з цепленіе і системою управління є підшипник вимикання зчеплення. Він, як правило, розташовується по центру, забезпечений системою самоцентрування і прикріплюється замикалося з'єднанням до диафрагменной пружині. При обертовому зчепленні знаходиться в голівці кульковий підшипник підшипника виключення зчеплення також постійно обертається, при цьому створена системою управління попереднє навантаження забезпечує однакову частоту обертання хвостовиків диафрагменной пружини і наполегливої ​​кільця підшипника виключення зчеплення

 


Надрукувати   E-mail