ДОВІРЯЙТЕ РЕМОНТ СИСТЕМИ ЖИВЛЕННЯ СВОЇХ АВТОМОБІЛІВ ТІЛЬКИ ПРОФЕСІОНАЛАМ

Image

Ремонт дизельної паливної апаратури є однією з найбільш затребуваних перевізниками послуг. Граючи ключову роль в забезпеченні економічної експлуатації парку, він в наших умовах більш затребуваний - через особливості вітчизняного палива.

Для організації повноцінного дизель-сервісу потрібні ресурси, недоступні більшості СТО на ринку, в тому числі і в даній спеціалізації. Якість робіт по обслуговуванню паливної апаратури вимагає високої кваліфікації дизелістом, наявності сучасного обладнання, схваленого виробниками систем уприскування, а також доступу до технічної інформації.

Image

Саме в сегменті обслуговування дизельної апаратури, як ні в якому іншому, проявляється відмінність між сервісами, організованими за всіма правилами і з дотриманням усіх технологій, і самодіяльними.

Клієнт змушений приймати роботу, довіряючи виконавцю на слово. Адже перевірити результат він зможе тільки при експлуатації відремонтованого ТЗ після закінчення тривалого періоду. І якщо ремонт був зроблений з відхиленням від рекомендованої технології, ціна помилкового вибору може виявитися занадто високою.

Дизель сервіс компанії AD Cargo Parts організований за всіма правилами. Ми використовуємо тільки обладнання, авторизоване виробниками паливної апаратури - BOSCH, DELPHI, Hartridge. Діагностичні стенди укомплектованими необхідними пристроями, програмним забезпеченням і базами даних для виконання коректного ремонту. Без них, якщо і можна відновити працездатність інжектора або ТНВД, не можна гарантувати, що агрегат працює саме так, як передбачено автовиробником.

Переваги співпраці

  • Ми використовуємо оригінальні запчастини і неухильно дотримуємося технологій ремонту компаніями розробниками паливних систем
  • Всі ремонтні роботи проводяться висококваліфікованим персоналом, що пройшов навчання. Довіряйте ремонт системи живлення своїх автомобілів тільки професіоналам
  • Виділені на обслуговування кошти гарантовано і в максимально короткі терміни окупляться безвідмовною експлуатацією ТЗ

Основні види робіт по ремонту дизельної паливної апаратури

  • Комп'ютерна діагностика транспортного засобу
  • Механічна перевірка і ремонт класичних форсунок
  • Перевірка і ремонт CR форсунок, насос-форсунок Delphi і Bosch
  • Перевірка і ремонт CR ТНВД, PLD Delphi і BOSCH