вул. Ізяславська, 118
31101, м. Староконстянтинів
GPS 49.775296, 27.201811
Пн-Пт: 9.00-18.00
Сб: 9.00-17.00
Нд: вихідний
Image

Надає послуги з ремонту вантажних автомобілів, спецтехніки, причепів та напівпричепів будь-яких марок європейського виробництва, додаткового обладнання, так само вітчизняного виробництва. Діагностика та ремонт паливної апаратури різних видів (в т.ч. Common Rail).

Кваліфіковані фахівці підтримають робочий стан вантажівки і позбавлять від серйозних поломок, забезпечивши тим самим збільшення часу експлуатації автомобіля, техніки виходячи з умов експлуатації транспортного засобу.

Основні напрямки діяльності

  • Всі види робіт по ходовій, КПП, двигунів, гальм, пневматичні і електричні роботи, комп'ютерна діагностика електрообладнання, відновлення осей будь-якої складності, ремонт паливних бочок. Якщо у вас на дорозі трапиться біда з вантажівкою - знайте, що ви знаєте, куди звернутися!
  • У нашій компанії працюють тільки першокласні майстри, які присвятили своє життя автомобілям. У нас ви зможете отримати прекрасне обслуговування за прийнятну ціну. Ми здійснюємо ремонт вантажівок VOLVO, DAF, Mercedes,MAN ремонт причепів на осях SAF, BPW, ROR та інших.
Послуги СТО Українське Зерно Полтава

Для того щоб забезпечити якісний і швидкий ремонт - необхідні не тільки деталі найвищої якості

Потрібен певний досвід, знання і навички. Без перебільшення, ми можемо чесно сказати, що володіємо всіма ресурсами, щоб надати вам оперативну якісну допомогу.

З огляду на такий фактор як тривалий простій вантажівки на стоянці, яка не приносить користі ані нашому СТО, ні клієнту, персонал станції намагається виконати вантажний ремонт, якомога швидше.

На всі виконані роботи і послуги надається гарантія до 12 місяців (за умови виконання керівництва по експлуатації автомобіля).