вул. Полтавська, 100а
38400, Решитилівка, Полтавська область.
GPS 49.582843, 34.100608
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб: 9:00-14:00
Нд: вихідний
Image

Надає послуги з ремонту
вантажних автомобілів , спецтехніки, причепів та напівпричепів будь-яких марок європейського виробництва.

Станція технічного обслуговування «ТІР СЕРВІС ПОЛТАВА» -
це професійний сервіс для вантажних автомобілів. Своєчасне обслуговування транспортного засобу дозволяє продовжити його ресурс і запобігти ремонт в рейсі. Всі роботи проводять досвідчені майстри.

Кваліфіковані фахівці
підтримають робочий стан вантажівки і позбавлять від серйозних поломок, забезпечивши тим самим збільшення часу експлуатації автомобільної техніки і виходячи з умов експлуатації транспортного засобу.

Основні напрямки діяльності

  • Послуги дозволять вам отримати якісну консультацію, послуги з технічного обслуговування і запасні частини — за першої необхідності.
  • Ми знаємо, чого варті механічні несправності і простої. Тому наші гнучкі рішення допоможуть вам збільшити час безвідмовної роботи і ваші прибутки. Підбір та доставка запасних частин, необхідних для ремонту, здійснюються в найкоротші терміни.
Послуги СТО Українське Зерно Полтава

Для того щоб забезпечити якісний і швидкий ремонт - необхідні не тільки деталі найвищої якості

Потрібен певний досвід, знання і навички. Без перебільшення, ми можемо чесно сказати, що володіємо всіма ресурсами, щоб надати вам оперативну якісну допомогу.

З огляду на такий фактор як тривалий простій вантажівки на стоянці, яка не приносить користі ані нашому СТО, ні клієнту, персонал станції намагається виконати вантажний ремонт, якомога швидше.

На всі виконані роботи і послуги надається гарантія до 12 місяців (за умови виконання керівництва по експлуатації автомобіля).