вул. Дорожна, 5
54046, Миколаїв, Миколаївська область.
GPS 47.04649035715369,32.018828148334265
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб: 9:00-17:00
Нд: вихідний
Image

Вантажний автосервіс, сервісне обслуговування і ремонт вантажівок 
Ми обслуговуємо європейські, вантажні автомобілі, а також причепи, напівпричепи і спецтехніку. Сервіс та технічне обслуговування вантажних автомобілів і причепів постійно стає складніше і вимагає нових знань і умінь від тих, хто цей сервіс здійснює.

Складові гарного сервісу: 
Технічний центр EUROTRUCK накопичив великий досвід в області обслуговування вантажних автомобілів. Наші фахівці в своїй роботі враховують специфіку кожної окремої марки, її конструктивних особливостей. Ми використовуємо тільки якісні витратні матеріали, запчастини і мастила при плановому гарантійному техобслуговуванні і проведенні ремонтних робіт. У нашому розташуванні є професійне обладнання, яке дозволяє не тільки проводити обслуговування вантажівок, але і швидко і точно виявляти явні і приховані несправності вантажної техніки. Кваліфіковані майстри вантажного сервісу запропонують клієнтам способи усунення виявлених поломок, нададуть детальну консультацію по поточному догляду та обслуговування. Своєчасно проведене технічне обслуговування вантажівок, в умовах спеціалізованого технічного центру, гарантує постійну технічну готовність автомобіля і знижує потребу в його поточному ремонті.

Ми надаємо наступні послуги: 
Ремонт європейських вантажівок MAN (Ман), DAF (Даф), Scania (Сканія), Volvo (Вольво), Mercedes Benz (Мерседес), Iveco (Івеко), Renault (Рено) і інших;висока кваліфікація технічного персоналу якісні інструменти і верстатний парк наявність діагностичних програм і обладнання наявність технічної інформації та документації по ремонту та обслуговуванню якісні запчастини.

Якщо вас цікавлять ціни на ремонт вантажівок-
Якщо вас цікавлять ціни на ремонт вантажівок - цінова політика СТО «EUROTRUCK SERVICE» завжди залишається лояльною. Крім того, що ми використовуємо при виконанні ремонтних робіт високоякісне і надійне обладнання, для корпоративних клієнтів існують гнучкі системи знижок і безліч приємних бонусів.

Основні напрямки діяльності

  • Всі види робіт по ходовій, КПП, двигунів, гальм, пневматичні і електричні роботи, комп'ютерна діагностика електрообладнання, відновлення осей будь-якої складності, ремонт паливних бочок.
  • Якщо у вас на дорозі трапиться біда з вантажівкою - знайте, що ви знаєте, куди звернутися!
Послуги СТО Українське Зерно Полтава

Для того щоб забезпечити якісний і швидкий ремонт - необхідні не тільки деталі найвищої якості

Потрібен певний досвід, знання і навички. Без перебільшення, ми можемо чесно сказати, що володіємо всіма ресурсами, щоб надати вам оперативну якісну допомогу.

З огляду на такий фактор як тривалий простій вантажівки на стоянці, яка не приносить користі ані нашому СТО, ні клієнту, персонал станції намагається виконати вантажний ремонт, якомога швидше.

На всі виконані роботи і послуги надається гарантія до 12 місяців (за умови виконання керівництва по експлуатації автомобіля).