м. Васильків, вул. Декабристів, 45
08600, Київська обл.
GPS 50.194839, 30.310834
Пн-Сб: 9:00-18:00
Нд: вихідний
Image

Вантажний сервіс АЛЬТКОМАВТОТРАНС пропонує
послуги з технічного обслуговування і ремонту вантажного автотранспорту, а також комплексному обслуговування автопарків. Технічні потужності нашого підприємства дозволяють оперативно обслуговувати всі типи вантажних автомобілів європейського виробництва, причепів і напівпричепів.

Ми обслуговуємо
тягачі, вантажівки, автопоїзда, причепи, напівпричепи, автоцистерни, обслуговування і ремонт гідравлічних систем і додатково обладнання, трали будь-яких марок незалежно від їх віку. СТО «АЛЬТКОМАВТОТРАНС» в м Василькові Київська обл, є офіційною сервісною станцією KNORR-BREMSE, WABCO, Meiller-Kipper.

У комплекс вантажного автосервісу АЛЬТКОМАВТОТРАНС входить автомийка для всіх видів транспортних засобів.

Основні напрямки діяльності

  • Всі види робіт по ходовій, КПП, двигунів, гальм, пневматичні і електричні роботи, комп'ютерна діагностика електрообладнання, відновлення осей будь-якої складності, ремонт паливних бочок. Якщо у вас на дорозі трапиться біда з вантажівкою - знайте, що ви знаєте, куди звернутися!
  • У нашій компанії працюють тільки першокласні майстри, які присвятили своє життя автомобілям. У нас ви зможете отримати прекрасне обслуговування за прийнятну ціну. Ми здійснюємо ремонт вантажівок VOLVO, DAF, Mercedes,MAN ремонт причепів на осях SAF, BPW, ROR та інших.
Послуги СТО Українське Зерно Полтава

Для того щоб забезпечити якісний і швидкий ремонт - необхідні не тільки деталі найвищої якості

Потрібен певний досвід, знання і навички. Без перебільшення, ми можемо чесно сказати, що володіємо всіма ресурсами, щоб надати вам оперативну якісну допомогу.

З огляду на такий фактор як тривалий простій вантажівки на стоянці, яка не приносить користі ані нашому СТО, ні клієнту, персонал станції намагається виконати вантажний ремонт, якомога швидше.

На всі виконані роботи і послуги надається гарантія до 12 місяців (за умови виконання керівництва по експлуатації автомобіля).