Назва БРЕНДУ: WUHLERMANN

Країна походження / виробництва: Туреччина

З якого року на ринку: з 2003 року

Товарна група: Пневмоподушки

  • типи роликів
  • послуги збірки
  • в комплекті з металевий поршнем
  • в комплекті з пластиковим поршнем
  • пневмоподушки кабіни
  • пневмоподушки в пружину

Онлайн каталог

продукції бренду

Коротко з  історії

Компанія Otokam Otomotiv виробляє пневмоподушки під брендом Wuhlermann на закритій території площею 17000 м2 в місті HOSAB-BURSA, штат співробітників складає більше 450 осіб. У Wuhlermann є понад 1000 позицій в товарному асортименті таких як ролики, послуги зборки, комплекти з металевим поршнем, пневмоподушки кабіни, пневмоподушки в пружину, американські типи поршнів. Річна потужність нашого заводу становить понад 1.000.000 одиниць пневмоподушок, які використовуються в комерційних цілях такими транспортними засобами як; Renault, Mercedes, Man, Scania, Volvo, Daf, Temsa, Magirus, Schmitz, а також вони використовуються в різних причепах і осях i експортуються в більш ніж 60 країн. Крім вантажівок, ми також виготовляємо подушки і для легкових автомобілів таких як Mercedes, BMW, Audi і Range- Rover, а такжк спеціальні дизайнерські системи для R & D. Наша компанія підтримує рівень задоволеності клієнтів в якості основного принципу і завжди спрямована на підвищення якості завдяки своєму величезному досвіду і знань.

Цінності бренду: Пневмоподушки виготовляються за високою технологією. Бренд Wuhlermann надійний і затребуваний у всьому світі.

Якість: Ми відповідаємо за наш бренд, який вважаємо за краще як на внутрішньому, так і на міжнародному ринку, бренд задовольняє очікування клієнта, ефективно використовуючи свої ресурси.
Сертифікати якості: TS 16949; ISO 9001; ISO 14001; OHSAS 18001

Ціновий сегмент: середній

Гарантія: 2 роки

Сайт компанії: 
www.wuhlermann.com.tr
www.otokam.com.tr