Назва БРЕНДУ: Weweler

Країна походження / виробництва: Бельгія

З якого року на ринку: з 1878 року

Товарна група: листові ресори, параболічні ресори, компоненти підвіски

Онлайн каталог

продукції бренду

Коротко з  історії

VDL Weweler-Colaert з'явився в 1878 році, були створені приватна компанія "USINES COLAERT" і компанія "WEWELER", яка була створена в 1924 році. З 2001 року компанія була частиною VDL Groep. Компанія VDL Groep, головний офіс якої знаходиться в Ейндховені (Нідерланди) є міжнародною промисловою компанією, що спеціалізується на розробці, виробництві і продажу заготовок для ресор, автобусів і вагонів, а також інших готових виробів для автомобілів. Компанія є певним конгломератом з гнучких, незалежних компаній, кожна зі своєю власною спеціальністю. Сила VDL Groep полягає у взаємному співробітництві між компаніями.

Цінність бренду: Листові ресори WEWELER® призначені для конкретних моделей транспортних засобів та конкретних оперативних областей. За останні 130 років WEWELER стала технологічним лідером в області проектування, розробки і виробництва листових і параболічних ресор, компонентів підвіски і компонентів, адаптованих для всіх видів брендів.

Якість: Оригінальні запасні частини Weweler® відповідають найвищим критеріям якості. VDL Weweler-Colaert піклується про безпеку дорожнього руху, ефективності витрат, швидкої модернізації та високому рівні витривалості. Дехто каже про це, але ми це гарантуємо. Завдяки сильній організаційній структурі і прихильності до якості (DIN ISO 9001-2015 Certified), компанія перетворилася з виробника листових і параболічних ресор в один з найважливіших постачальників в європейській автомобільній промисловості.

Ціновий сегмент: високий, середній

Гарантія: 1 рік

Сайт компанії: www.weweler.eu