Назва БРЕНДУ: WABCO

Країна походження / виробництва: Австрія

З якого року на ринку: з 1869 року

Товарна група: ПНЕВМАТИКА; Гальмівна система

Онлайн каталог

продукції бренду

Коротко з  історії

Коріння компанії WABCO йдуть більш ніж на 140 років назад до винаходу повітряної гальмової системи Джорджем Вестінгаузом (George Westinghouse) в 1869 році. Цей технологічний прорив значно поліпшив продуктивність національних залізниць в Сполучених Штатах.
У тому ж році Вестінгауз заснував компанію Вестінгаузовскій Повітряний Гальмо (WABCO), яка процвітала протягом усього XX століття. Вона також вийшла за межі залізничної техніки новаторськими проривами в індустрії комерційних транспортних засобів в Європі і Північній Америці.
У 1968 році компанія WABCO була придбана компанією American Standard, і 1 серпня 2007 року, WABCO стала незалежною відкритою акціонерною компанією, акції якої обертаються на фондовій біржі Нью-Йорка під індексом WBC.

Цінність бренду:
Прискорення глобалізації індустрії комерційного транспорту підкреслює, чому перевага в області виконання має центральне значення для подальшого успіху компанії WABCO. Воно закликає більш ніж до технології; воно вимагає безперервної зміни. Наша відповідь - це перетворення ведення бізнесу за допомогою комплексної операційної системи: перетворення управління з участю всіх співробітників; організаційний розвиток по всьому ланцюжку створення вартості; довгострокове партнерство з клієнтами; швидкі і гнучкі, процеси розробки та процеси «відхилення шість сигма» від постачальників до клієнтів. ( «Відхилення шість сигма» - це програма статистичного запобігання дефектам за рахунок зниження варіабельності процесів; тобто відстань до нижньої граничної межі якості має становити шість стандартних відхилень).

Якість:
Кожна оригінальна деталь WABCO виготовлена ​​з високоякісних матеріалів і ретельно перевіряється WABCO.
Кожен продукт результат 140 річної історії WABCO інновацій та чудовий дизайн. У вас також є гарантія того, що якість кожної частини WABCO підкріплюється потужною мережею обслуговування клієнтів.
Так як WABCO, один з найбільших виробників, працює з провідними постачальниками високоякісного обладнання, WABCO має досвід організації виробництва, відповідного найвищим світовим стандартам. Якість будь-якого оригінального виробу WABCO підтримується наступними аспектами:
Інструментарій, спеціально підготовлений для серійного виробництва.
Регулярний контроль роботи підприємств-постачальників.
Ретельне тестування продукції на виході з конвеєра.
Стандарти якості нижче показника 50 РРМ (кількість браку на мільйон виготовлених деталей)

Ціновий сегмент: Високий.

Гарантія: 2 роки

Сайт компанії: www.wabco-auto.com