Назва БРЕНДУ: VIGNAL

Країна походження / виробництва: Франція

З якого року на ринку: з 1960 року

Товарна група: Освітлення / сигналізація

  • Задні ліхтарі
  • Покажчики повороту
  • Габаритні ліхтарі
  • Робочі Фари
  • Фари
  • Допоміжні фари
  • Устаткування з безпеки

Онлайн каталог

продукції бренду

Коротко з  історії

Vignal Systems розробляє, виробляє і поширює промислові системи сигналізації для транспортних засобів. Її основними клієнтами є виробники вантажних автомобілів, причепів і напівпричепів, легких комерційних автомобілів і автобусів, а також інші спеціалізовані транспортні засоби. Vignal Systems відомі своїм спектром інноваційних і високоякісних товарів, в тому числі задніх ліхтарів, габаритних вогнів, підсвічування номерного знака, а також систем сигналізації для вантажівок, що робить компанію добре відомим європейським лідером як на ринку оригінальних виробників так і на вторинному ринку. Завдяки багаторічному досвіду, Vignal Systems завжди були в центрі нових технологій. Вони були першим виробником, який ввів в серійне виробництво 100% задні фари LED на лінію вантажних автомобілів в Європі.

Цінності бренду: Відповідно до недавно прийнятої політики Vignal Lighting Group, Vignal Systems застосовує політику корпоративної соціальної відповідальності (КСВ), яка була розроблена для того, щоб торкнутися екологічні, соціальні та суспільні проблеми, а також відповідне придбання.

Якість: VIGNAL Systems є лідером в сегменті сигналізації для вантажних транспортних засобів, суворо дотримуючись охорону навколишнього середовища та регулювання шляхом розгортання: ISO 14001 з листопада 2000 року; ISO TS 16949 з липня 2003 року

Ціновий сегмент: високий

Гарантія: 1 рік

Сайт компанії: http://www.vignal-systems.com/