Назва БРЕНДУ: Victor Reinz

Країна походження / виробництва: Німеччина

З якого року на ринку: з 1920 року

Товарна група:  Ущільнювальні елементи двигуна

Онлайн каталог

продукції бренду

Коротко з  історії

31 грудня 1920 року, в розпал світової економічної кризи, Хьюго Рейнц заснував оптову компанію, що займається в залізничними і промисловими товарами; заснована в берлінському районі Шарлоттенбург, ця компанія сформувала ядро ​​сучасної глобальної організації. Через деякий час, він почав виробляти свої власні плоскі ущільнювачі. Першими клієнтами були компанії з швидко розширюється авіа промисловості і близько 65 компаній, які спеціалізуються на виробництві моторних транспортних засобів. Товарами пана Рейнца були плоскі ущільнювачі для статичних застосувань, виготовлені з просоченого маслом паперу, азбокартону, резіноасбестових листів, і листів азбестового волокна. Незважаючи на все ще слабку світову економіку, до 1922 року Хьюго Рейнц планував відкрити свою власну фабрику в Берлін-Шпандау для того, щоб задовольнити стрімко зростаючий попит на його перші азбестові ущільнювачі. На початку 1920-х років виробники двигунів почали відмовлятися від конструкції двигуна твердого блоку. Хьюго Рейнц, досвідчений бізнесмен і геній дизайну, швидко усвідомив, що можливість створити ефективний ущільнювач між мотоблоком і головкою циліндра буде мати величезне значення. Підвищені коефіцієнти стиснення в нових двигунах з більш високою продуктивністю вимагали надійні засоби герметизації. Хьюго Рейнц був тільки радий прийняти цей виклик, і незабаром він створив справжній переполох, випустивши серію нових та інноваційних проектів. Таким чином, немає ніякого подиву, що він незабаром був постійним гостем в кожному офісі по розробці і дизайну автомобільної промисловості в Німеччині, Австрії, Чехії та Франції. Навіть коли автовиробники зазнали нові прототипи на закритих випробувальних треках, Хьюго Рейнц був готовий запропонувати свій експертна рада. Зростаючі вимоги в двигунах внутрішнього згоряння, нові проблеми, такі як втрата потужності, а також пошкодження двигуна, викликаного витоками охолоджуючої води і газу незабаром зробили необхідним поліпшення способу ущільнення двигуна. Німецькі автовиробники звернулися до Хьюго Рейнцу, який за короткий час до того почав експериментувати з тонкими, плоским і гнучкими ущільнювачами.

Саме в цей час, з'явилися одна з перших класичних запчастин компанії: тканинний ущільнювач REINZ-Spezial - нове покоління ущільнювачів, створених з щільної тканини з азбестом. Ці ущільнювачі були вперше запущені в масове виробництво вже в 1929 році на новому заводі Берлін-Шпандау. Німецьких та багато іноземних автомобільних виробників незабаром почали використовувати новий REINZ-Spezial в своїх звичайних виробничих лініях. Мідно-азбестові ущільнювачі, які правили до цього часу, були вилучені з ринку.

Коли REINZ-SPEZIAL отримав патент в 1934 році, його перемога була вирішена. У тому ж році, Хьюго Рейнц відмовився від оптового бізнесу і почав цілком зосереджуватися на розробці і виробництві інноваційних плоских ущільнювачів для автомобільних двигунів. До 1936 року, компанія REINZ стала домінувати в цій галузі бізнесу на європейському континенті з використанням ущільнювачів REINZ-Spezial в своєму власному серійному виробництві.

Цінність бренду: Висока

Якість: Абсолютна високу якість, оригінальне обладнання, оригінальний виробник запчастин

Ціновий сегмент: Високий

Гарантія: 1 рік

Сайт компанії: www.iamauger.com