Назва БРЕНДУ: Universal Components UK (UC)

Країна походження / виробництва: Великобританія (Сполучене Королівство)

З якого року на ринку: з 1908 року

Коротко з історії: деталі гальмівної системи, компоненти кузова, переднє і заднє освітлення, запчастини для осі та мостів, деталі підвіски, пневмокомпоненти гальмівної системи, фільтри

Онлайн каталог

продукції бренду

Коротко з  історії

Компанія була заснована в 1908 році, здійснювала виробництво і ремонт листових ресор, але з часом,  зростаючий попит на вторинному ринку запасних частин змінив бізнес-модель компанії, і компанія стала оптовим продавцем компонентів для вантажних транспортних засобів.

Будучи частиною TVS Group - компанія Universal Components має хороший послужний список, з 2004 року і далі з року в рік спостерігається зростання і поставки понад 2000 клієнтів через 60 різних країн. UC пропонує більше 24 000 продуктів в 14 майорів груп за підтримки нашої строгий процес контролю якості та розробки нових продуктів, регульованих IS9001 / 2008 акредитації.

Головний розподільний центр 16500 м2 розташований в Барнслі в центрі Сполученого Королівства, на виробництві працюють понад 150 осіб. Наша увага зосереджена на підтримці і обслуговуванні технічних продаж  і подальшого розвитку продукту. Наш маркетинговий відділ оновлює каталоги, ми також здійснюємо електронний  продаж  через наш новий веб-сайт. Гарантія забезпечується командою інженерів, які дотримуються процесу перевірки QC, щоб гарантувати, що всі товари найвищої якості, еквівалентні стандарту товарів оригінального виробника.

Деякий новий асортимент товарів включає - деталі кузова вантажівки, рульове управління і підвіска, амортизатори, супорти, ремонтні комплекти і маточини, крильчатка вентилятора.

UC Group є основною компанією в світі з дистрибутивними центрами у Великобританії, Індії, Південній Африці та США.

Цінність бренду: Більше ніж 100-річний досвід у виробництві та оптовій торгівлі в сфері комерційного транспорту.

Якість: Все проводиться за специфікаціями оригінального виробника

Ціновий сегмент: Високий

Гарантія: 1 рік

Сайт компанії: www.ucgroup.com