Назва БРЕНДУ: TruckTechnic

Країна походження / виробництва: США / Європа

З якого року на ринку: з 1909 року

Товарна група:

  • Гальмівна система,
  • Деталі підвіски,
  • Провідні осі,
  • Диференціали,
  • Деталі й компоненти пневматичної системи

Онлайн каталог

продукції бренду

Коротко з  історії

Підрозділ Meritor European Aftermarket поставляє запасні частини для вантажівок, причепів, автобусів і автофургонів під брендами Meritor і TruckTechnic. Професіоналізм компанії Meritor як конструктора і виробника оригінального устаткування гарантує найвищу якість продукції для ринку запчастин.

Завдяки штаб-квартирі в Швейцарії, центрам обслуговування клієнтів у Великобританії і центрам відновлення в Бельгії і Чеській Республіці компанія забезпечує ефективну і дієву розподільну мережу для широкого асортименту запчастин на європейському та експортному ринках.

Цінність бренду: Бренд Meritor уособлює тривалий досвід компанії в області важких вантажівок, автобусів і причепів, де він займає лідируюче положення в якості постачальника комплектних мостів для комерційних автомобілів, гальм і систем підвіски для комерційного транспорту і позашляховиків.

Якість: Всі запчастини під брендом Meritor виготовляються за технічними характеристиками оригінального устаткування і по стандартам високої якості. Будь-які інженерні зміни, необхідні для запасних частин, виконуються за заявкою для гарантії повної зручності експлуатації і високих експлуатаційних якостей. ISO / TS 16949: 2009 року; ISO 9001: 2008

Ціновий сегмент: ОЕ, преміум

Гарантія: 1 рік

Сайт компанії: https://meritorpartsonline.com