Назва БРЕНДУ: TOTAL

Країна походження / виробництва: Франція

З якого року на ринку: з 1924 року

Товарна група: Мастильні матеріали

 • Мастильні матеріали для легкових автомобілів
  Трансмісійні масла
  Охолоджуючі рідини та антифризи
  Гідравлічні рідини
  Мастила
 • Мастильні матеріали для легкових автомобілів
  Трансмісійні масла
  Охолоджуючі рідини та антифризи
  Гідравлічні рідини
  Мастила
 • Моторне масло для мотоциклів і скутерів
 • Мастильні матеріали для с / г техніки
 • Мастильні матеріали для прогулянкових катерів
 • Промислові масла
 • Спецрідини
 • Присадки і спеціальні палива

Онлайн каталог

продукції бренду

Коротко з  історії

Історія концерну «Тоталь» почалася майже сто років тому з пошуку нафтових родовищ. Сьогодні концерн працює в більш ніж 130 країнах і налічує понад 100 000 співробітників. Наша діяльність охоплює всю виробничо-збутовий ланцюжок від відкриття нових родовищ до реалізації продукції та послуг кінцевому споживачу. Це дозволяє нам адаптуватися до ринкових тенденцій і йти назустріч очікуванням споживачів завдяки різноманітному асортименту енергоресурсів (нафта, природний газ, сонячна енергетика і біомаса). Компанія Total виробляє велику кількість оригінальних мастильних матеріалів для Mazda, Infinity, Nissan, Datsun, Honda, Renault, Dacia і GM. Моторні масла TOTAL застосовуються при першій заводської заливки такими автомобільними виробниками як Renault, Peugeot, Citroen, GreatWall, KIA, Hyundai і Suzuki. Крім того, вироблена гамма моторних масел має офіційне схвалення всіх американських, європейських, корейських і японських автовиробників. «ТОТАЛ Україна», дочірнє підприємство нафтохімічного концерну Total, поставляє на український ринок автомобільні мастильні матеріали Total і ELF. Філія компанії в Україні було відкрито в 2010 р «ТОТАЛ Україна» пропонує повний спектр спеціалізованих послуг, передових рішень і продукції в основних видах ділової активності: мастильні матеріали для автомобільної промисловості, широка гама індустріальних мастильних матеріалів, полімермодіфіцірованний бітум, спеціальні рідини і пакети присадок . Більш детальна інформація доступна на сайтах www.total.ua, www.elf.ua.

Цінність бренду: Високоефективні мастильні матеріали Мастильні матеріали TOTAL: висока надійність і заслужену довіру. День за днем ​​ми розробляємо і впроваджуємо інновації, випереджаючи очікування споживачів.

Якість: Моторні масла Total QUARTZ розробляються у власних науково-дослідних центрах компанії у Франції і виробляються під суворим контролем якості на заводах Європи. TOTAL проводить інтенсивні і безперервні дослідження і розробки з метою створення продуктів, які: захищають від зносу, шляхом зменшення тертя і корозії, оберігають двигун від перегріву, гарантують тиск у циліндрі двигуна і підвищують до максимуму ККД двигуна, забезпечують чистоту двигуна, попереджаючи утворення відкладень, сприяють зменшенню витрати палива, тим самим скорочуючи вартість експлуатації, знижують шкідливий вплив на навколишнє середовище, скорочуючи викиди CO2 та інших шкідливих речовин

Ціновий сегмент: вище середнього
Гарантія: 3 роки
Сайт компанії: http://www.total.ua/