Назва БРЕНДУ: SKF

Країна походження / виробництва: Швеція

З якого року на ринку: з 1907 року

Товарна група: Маточини в зборі, Підшипники маточини, Підшипники КПП, Натягувач ременя

Онлайн каталог

продукції бренду

Коротко з  історії

Компанія SKF застосовує більш ніж 100-річний досвід, зібраний в самих різних галузях і на даний момент має 140 представництв SKF в 28 країнах, а також 18 технічних центрів у всьому світі. Співпрацюють з великою кількістю світових виробників автомобілів і компонентів: RENAULT, VOLVO, MERCEDES-BENZ, ZF, BOSCH, TATA. Компанія SKF на сьогоднішній момент має в асортименті більше 18.000 артикулів для європейських і азіатських автомобілів і пропонує рішення, як для конвеєра, так і вторинного ринку. SKF - виробник підшипників №1 в світі, 20% - частка світового ринку по підшипника, 22% - по роликам і натягувачі ременя.

Цінність бренду: Продукція SKF відрізняється високою технологічною інноваційністю та екологічною безпекою. Компанія є постачальником комплексних рішень для сервісу та ремонту автомобілів

Якість: Продукція SKF володіє якістю преміум-класу. Технічним департаментом постійно проводяться наукові дослідження, унікальні тести та специфікації SKF визнані й апробовані всіма конвеєрними клієнтами ( "грязьовий тест" - унікальна методика при випробуваннях, яка застосовується тільки компанією SKF).

Ціновий сегмент: високий

Гарантія: 1 рік

Сайт компанії: http://www.skf.com/