Назва БРЕНД: BARUM

Країна походження / виробництва: Чехія, Словаччина

З якого року на ринку: з 1871 року

Товарна група: Нові радіальні шини з металокордом для вантажних автомобілів (з індексом навантаження понад 121), R 17.5, R 19.5, R 22.5

Онлайн каталог

продукції бренду BARUM

Коротко з  історії

Історія бренду BARUM бере свій початок від виробника взуття Bata, який виготовляв взуттєві підошви в Чехословаччині з 1924 року. Висока вартість залізничних перевезень, а також високі мита на імпортні вантажні шини приводять до рішення почати виробництво шин для власного вантажного транспорту і, в подальшому, транспортування товару власним транспортом.

У 1934 році компанія Bata робить великі інвестиції в область шинного виробництва.

У 1945 році найбільші чехословацькі підприємства, що спеціалізуються на виробництві гуми, Bata, Rubena та Mitas об'єднуються, так народжується підприємство Barum.

1993 рік - підприємство Barum Continentals.r.o. стає частиною концерну Continental.
Наші дні - починається процес великих інвестицій з метою модернізації фабрики Barum в Отроковіце (Чехія). Зараз, ця фабрика, вважається однією з найсучасніших фабрик з виробництва шин в Європі.

Цінність бренду

Відмінною особливістю шин цієї марки є поєднання високих технологій при розробці і виробництві шин і низький рівень цін на них.

Якість

Розроблена фахівцями особлива конструкція шин забезпечує високу зносостійкість, хороше зчеплення за будь-яких дорожніх умов, підвищену опірність ушкодженням.

Ціновий сегмент: середній

Сайт компанії: www.continental.ua