Назва БРЕНДУ: SABO

Країна походження / виробництва: ІТАЛІЯ

З якого року на ринку: з 1962 року

Товарна група: Амортизація - 3 типу амортизаторів підвіски і кабіни:

  • "SABOMAX" - конструкція амортизаторів дозволяє витримувати високі навантаження новітньої вантажної техніки, обладнаної пневматичною підвіскою;
  • "SABO" - з'єднають в собі високий рівень якості, довговічність і надійність за розумними цінами;
  • "SABOBUS" - більшість громадських транспортних компаній в Європі віддають перевагу амортизаторам "SABOBUS" через їх міцность і комфорт.

Онлайн каталог

продукції бренду

Коротко з  історії

Коротко з  історії: Бренд Sabo належить італійській компанії Roberto Nuti spa. Протягом 30 років амортизатори SABO виробляються на трьох заводах в Італії (Vicchio del Mugello, Ozzano Emilia і Castel Gueflo). Завдяки чималому досвіду, набутому за ці роки, компанія домоглася великих успіхів у виробництві довговічних і надійних амортизаторів підвіски і кабін виключно для вторинного ринку запчастин.

Цінності бренду: Серйозне ставлення до справи. Увага до клієнтів і максимальне задоволення їхніх потреб. Постійна відданість якості продукту. Погляд в майбутнє і прихильність інновацій.

Якість: Ретельно сконструйовані амортизатори SABO втілюють в собі десятиліття досвіду і вивчення потреб клієнтів, що використовують техніку по всьому світу. Амортизатори SABO відмінно встановлюються і експлуатуються на всіх відомих марках вантажівок, причепів і автобусів. Вся лінійка амортизаторів для вантажних автомобілів, причепів і автобусів проводиться на двох заводах розташованих в Tuscany і Emilia Romagna, які мають сертифікат якості ISO 9001.

Ціновий сегмент: середній

Гарантія: 1 рік

Сайт компанії: http://www.sabo.it/