Назва БРЕНДУ: Philips

Країна походження / виробництва: Нідерланди

З якого року на ринку: з 1914 року

Товарна група: Автолампи, Інспекційні лампи

  • Головного світла (Галоген)
  • Сигнальні
  • Ксенонові
  • Світлодіодні

Онлайн каталог

продукції бренду

Коротко з  історії

PhilipsAutomotive - провідний світовий постачальник ламп для автомобільної промисловості і підприємств сервісного обслуговування автомобілів c 1914 року. Протягом останнього століття їх технологічні інновації в сфері автомобільного освітлення є найбільш передовими, вони лягли в основу сучасного автомобільного освітлення. Компанія  є одним з лідерів у виробництві сучасних автомобільних світлових рішень, а інновації бренду в області освітлення служать помітними віхами в історії розвитку автомобільного освітлення.

У 1936 році Philips представили DuploluxSelective - перші сучасні лампи з режимом дальнього світла, що забезпечувало підвищену безпеку на високих швидкостях. У 1962 році створили H1 - першу в світі автомобільну галогеновую лампу, що вплинуло на розробку більш потужних ламп.

Революційна лампа H4 від Philips стала першою в світі галогеновой лампою з двома нитками розжарювання. У 2004 році Philips представили перші в світі ксенонові лампи без вмісту ртуті. Перші в світі повністю світлодіодні фари були оснащені потужними світлодіодами компанії Philips.

Цінності бренду: В основі всіх розробок Philips для автомобілів та інших засобів пересування лежать три принципи, які є нашими основними цінностями: екологічність і захист навколишнього середовища, безпеку і комфорт, інновації та стиль. Розробки Philips дозволяють збільшити загальну видимість і освітлення дороги, що підвищує активну безпеку автомобіля і дозволяє запобігти аваріям. Світлові рішення Philips для системи активної безпеки автомобіля, в поєднанні із засобами пасивної безпеки, допомагають підвищити загальну впевненість водія і сприяють безпечному водінню. АвтолампиPhilips дозволяють домогтися максимальної яскравості, не жертвуючи при цьому терміном служби продукту.

Якість: Продукція бренду Philips виготовляється з високоякісних матеріалів і проходить найсуворіші випробування, щоб забезпечити максимальну безпеку і зручність водіння для клієнтів компанії. Виробництво ретельно тестується і відповідає найвищим стандартам ECE і ISO. Компанія Philips прагнемо до підвищення якості виробничих процесів до такого рівня, який буде перевищувати діючі промислові технічні вимоги, зберігаючи при цьому сталий розвиток бізнес. На сьогоднішній день кожен другий автомобіль в Європі і кожен третій автомобіль в світі обладнаний лампами Philips.

Ціновий сегмент: високий

Гарантія:

Сайт компанії: http://www.philips.com/