Назва БРЕНДУ: PAYEN

Країна походження / виробництва: БЕЛЬГІЯ

З якого року на ринку: з 1924 року

Товарна група: ДВИГУН

Онлайн каталог

продукції бренду

Коротко з  історії

Компанія Payen виникла в 1890 році в місті Ліон (Франція).

У 1906 р. контроль над фірмою встановив ЕтьенПайен (EtiennePayen), ім'ям якого і була названа компанія. Фірма виробляла шайби з міді і азбесту.

У 1907 р. батько Етьєна, колишній в числі засновників фірми, відкрив відділення фірми в Лондоні, де і було розпочато виробництво мідних і азбестових прокладок. До кінця Першої Світової Війни, компанія стала найавторитетнішим лідером в області виробництва прокладок ГБЦ.

У 1924 р. компанія була перейменована в J.PayenLimited. До цього часу, вона вже виробляла близько 30 різних видів прокладок головки блоку циліндрів (ГБЦ).

У 1925 році компанію J.PayenLimited купує Едвін Купер власник однойменної компанії EdwinCooper & Co. заснованої в 1908 році.

До  1930 року на підприємстві PAYEN працювали 300 осіб, а виробничі площі займали 44 тисячі квадратних футів. Річний обсяг виробництва прокладок ГБЦ досяг 630 тисяч штук. У 1946 р компанія почала виробництва сальників і сальникової набивки.

У 1935 р. на основі J.PayenLimited і EdwinCooper & Co. утворюється єдина група компаній під назвою EngineeringComponentsLtd., яка в ході Другої світової війни входила в підпорядкування Міністерства Авіаційної Промисловості Великобританії. Починається виробництво олійних і бензинових фільтрів для військової авіації Англії. Після війни, компанією EngineeringComponentsLtd.,  була створена фірма SuperOilSeals & GasketsLtd для продажу ущільнень на ринку автозапчастин.

У 1948 р. компанія EngineeringComponentsLtd. об'єдналася з компанією Byrne & BlackfordPtyLtd. Нова компанія отримала назву Payen, Byrne & BlackfordPtyLtd. Не дивлячись на всі злиття і поглинання, всі власники компанії не змінювали назви торгової марки PAYEN, ім'я засновника служило гарантією застосування найсучасніших технологій і високої якості застосовуваних матеріалів.

У 1950 р. компанія Payen відкриває спільне підприємство з виробництва прокладок в Індії назване PayenTalbrosPrivateLtd. У цьому ж році вона стає постійним постачальником запчастин для компаній RollsRoyce і Humber.

У 1952 р. EngineeringComponentsLtd. відкриває виробництво в Південній Африці, набуваючи 50% в CorkManufacturingCompany. Була заснована нова компанія PayenSealtiteGaskets для поставки прокладок на місцевий ринок запасних частин.

У 1960 р. в Новій Зеландії заснована компанія PayenNewZeelandGasketsLtd.

У 1962 р. компанія виходить на італійський ринок, придбавши 80% компанії EffediSpA з Неаполя.

У 1966 р. проізошлосліяніекомпаній Engineering Components Ltd. і Turner & Newall Ltd. (T & N Ltd.). В результаті EngineeringComponentsLtd стала провідною компанією з виробництва азбестового продукції.

У 1971 р. була заснована компанія PayenIran з заводом в Ірані.

У 1998 році компанія була придбана американським концерном FederalMogul.

В даний час, в асортименті компанії, налічується більше 40 тисяч позицій (прокладки, сальники і болти ГБЦ). Компанія обслуговує більше 100 зарубіжних ринків. Приблизно 50% продукції йде на вторинний ринок по всьому світу і 50% ущільнень і болтів ГБЦ поставляються на конвеєри більшості європейських автозаводів. Виробництво сертифіковане за нормами ISO 9001 та ISO 14001.

Цінність бренду: Висока.

Якість: Преміум.

Ціновий сегмент: Середній.

Гарантія: 0

Сайт компанії: http://www.federal-mogul.com/en