Назва БРЕНДУ: OPTIBELT

Країна походження / виробництва: Німеччина

З якого року на ринку: з 1872 року

Товарна група: Приводні ремені (кліновиеремні - загорнуті і з відкритими бічними гранями, многоручьевим ремені, приводні ремені, поліклинові ремені, зубчасті ремені з хлоропрена і поліуретану, паси з додатковим обробленням, круглі і плоскі ремені); натяжні елементи і шківи.

Онлайн каталог

продукції бренду

Коротко з  історії

Розвиток компанії Optibelt, що є сьогодні фахівцем в області приводних систем, почалося більше 125 років тому. Основним завданням є виробництво високоякісних приводних ременів. Поряд зі статусом сімейного підприємства і високими вимогами до якості продукції та послуг, важливе місце займають соціальна відповідальність та близькість до споживача.

1872 рік - ЕмілАрнтц засновує в Гекстер компанію "Хекстерская фабрика гумових ниток". З цього моменту фірма традиційно є значним фактором в економічній сфері міста і проживає в окрузі населення. У наступні роки додалося виробництво фірмових виробів, гумових матеріалів і обробка каучуку.

1948 року - початок виробництва клинових ременів. Необхідне обладнання було розроблено та вироблено на власному підприємстві. Клиновий ремінь отримав назву "Optibelt".

У 1999 році відбувається повна реорганізація компанії, основна мета якої - бути ближче до споживача в країні і за кордоном. В даний час "ArntzOptibeltGruppe" складається з холдингу з трьома компаніями, в які входять 19 міжнародних представництв по збуту та 8 підприємств з технічного обслуговування.

Гарна можливість навчання та підвищення кваліфікації, орієнтований на роботу в команді стиль керівництва та соціальний захист співробітників гарантують високу кваліфікацію персоналу і виробництво якісного товару.Поєднання економіки, екології та соціального відповідальності - це традиційна мета компанії, мотивуюча всіх співробітників до досконалості.

Цінність бренду

Продукція компанії Optibelt перебуває в процесі постійного удосконалення та пошуку інноваційних рішень для потреб клієнта. Фахівці компанія завжди готові проконсультувати і виготовити продукцію за індивідуальними вимогами для різних приводів: компактних, з високими навантаженнями, з маленькими відстанями між шківами, що працюють з ударним навантаженням і замінюють ланцюгові приводи. Компанія Optibelt, вийшовши за рамки планування і виробництва, піднялася на рівень надання повного спектру послуг. Необхідна якість продуктів, їх наявність на складі і термін поставки є рівнозначними параметрами. Гнучка і децентралізована система збуту структура збуту забезпечує швидке і надійне рішення проблем на місці. Більше 9000 типорозмірів і виконань постійно складуються на центральному складі в г.Хегстер і при необхідності відвантажуються на протязі 24 годин.

Якість

Високий стандарт якості продукції Optibeltподтверждается сертифікатом ISO 9001. Матеріально-технічна база компанії виконує постійно зростаючі вимоги до динамічних критеріїв продукції і області їх застосування. Основою всієї продукції є каучук, унікальний матеріал, який володіє кращими властивостями для зчеплення, еластичності і збереження форми. У поєднанні з різними видами корду досягається необхідна міцність на розтягування для передачі потужності. Гарна можливість навчання та підвищення кваліфікації, орієнтований на роботу в команді стиль керівництва і соціальний захист співробітників гарантують високу кваліфікацію персоналу і виробництво якісного товару. Поєднання економіки, екології та соціальної відповідальності - це традиційна мета компанії, мотивуюча всіх співробітників до досконалості.

Ціновий сегмент: високий

Гарантія: 1 рік при використанні в рекомендованих умовах і правильної установки

Сайт компаніїwww.optibelt.com

Онлайн каталогwww.optibelt.com/automotive/en/products