Назва БРЕНДУ: NURAL

Країна походження / виробництва: БЕЛЬГІЯ

З якого року на ринку: з 1924 року

Товарна група: ДВИГУН

Онлайн каталог

продукції бренду

Коротко з  історії

Компанія Nural була заснована в 1924 році в місті Нюрнберг. Nural була першою німецькою компанією освоевшей лиття алюмінію під тиском. Сама назва компанії «Nural» є похідним двох слів: Nurnberg (Нюрнберг) і Aluminium (алюміній), і у вільному перекладі означає «Нюрнберзький алюміній».
Компанія Nural c самого свого заснування орієнтована на технологічні нововведення і високу якість, швидко стає відомою, і на неї звертають увагу провідні автовиробники. У 1927 році отримано перше замовлення на виготовлення алюмінієвих заготовок для поршнів від компанії FORD. Компанія Nural обзаводиться власним цехом механічної обробки, що б самостійно обробляти свої виливки, і вже в 1929 році, компанія виробляє свій перший готовий до установки поршень.
Далі відбувається бурхливе зростання компанії і ливарного виробництва. До 1933 року в асортименті компанії більше 132 типів поршнів, майже для всіх німецьких автомобільних двигунів того часу. Величезний досвід в ливарній справі дозволяє компанії освоїти виробництво деталей і для авіаційної промисловості.
У 1934 році Nural починає випуск алюмінієвих виливків для авіаційних двигунів (головки блоку, поршні і ін.). Високоприбуткові замовлення від Німецького військового відомства сприяють активному росту і капіталізації компанії. У 1971 році Nural першим в Німеччині вводить в лад автоматичну лінію з виробництва поршнів. Поршнями виробництва Nural комплектуються більше половини всіх легкових бензинових двигунів Mercedes-Benz.
У 1995 і 1998 році Nural отримує призи «Кращий постачальник» від компанії Volkswagen.
У 1999 році компанії Nural виповнюється 75 років, і в цьому ж році її набуває трансатлантична корпорація FEDERAL MOGUL. Компанія змінює свою назву на Federal Mogul N Rnberg GmbH & Co.
На сьогоднішній день Nural виробляє величезну кількість різного типу поршнів для бензинових і дизельних, легкових і вантажних двигунів. Асортимент компанії налічує 2200 найменувань для 4500 двигунів.
Продукція Nural надходить на складальні конвеєри практично всіх провідних світових автовиробників. Особливо слід відзначити поставки на конвеєр Mercedes для двигунів 500-ї серії. Ті ж поршні поставляються Nural і на вторинний ринок запчастин. Поршні Nural розроблені не тільки з урахуванням відповідності суворим стандартам своїх замовників, а й нормам захисту навколишнього середовища (наприклад, ISO 14001). Кожен поршень укомплектований кільцями, зробленими по першокласним технологіям Goetze.

Цінність бренду: Висока.

Якість: Преміум.

Ціновий сегмент: Середній.

Гарантія: 0

Сайт компанії: www.federal-mogul.com