Назва БРЕНДУ: NTN-SNR

Країна походження / виробництва: Японія / Європа / Китай

З якого року на ринку: з 1918 року

Товарна група: Підшипники

Онлайн каталог

продукції бренду

Коротко з  історії

У 1918 році засновники NTN починають дослідження і виробництво перших шарикопідшипників на металургійному заводі Nishizono (Кувана, префектура Міе). У 1922 в бухті Коб терпить крах шведське судно з підшипниками на борту. Страхова компанія розпродала підшипники з аукціону, і щасливим покупцем виявився пан Niwa. Купівля виявилася більш ніж вигідною і дала можливість придбати три шліфувальних верстата. Пан Niwa встановив верстати на металургійному заводі Nishizono і доручив пану Nishizono, технічного генію, вивчити технології виробництва підшипників. Наполегливість, працьовитість і завзятість принесли свої плоди: незабаром в продаж надійшли перші підшипники NTN. У 1923 році металургійний завод Nishizono і компанія Tomoe Trading Co. (Ніші, Осака) урочисто відкривають спільне підприємство з виробництва і продажу підшипників під брендом NTN. Назва компанії утворилося від ініціалів засновників компанії:
N - Noboru Niwa, перший інвестор
T - Tomoe Trading Co., компанія, керована паном Niwa
N - Jiro Nishizono, інженерний геній
У 1946 році компанія Renault купує SRO, який отримав нове ім'я - SNR "Нова підшипникова компанія" ( "Société Nouvelle de Roulements"). У 2007 році NTN набуває 35% акцій SNR.

Цінність бренду: Компанія NTN-SNR (NTN Corporation + SNR Roulements) входить до трійки провідних світових виробників підшипників і є першим за величиною виробником підшипників для автомобільної промисловості в Європі. 2/3 продукції компанії, виробленої на 68 заводах, поставляється на конвеєри.
Серед найбільших виробників с / г техніки - це JOHN DEERE, KUHN, SAME DEUTZ FAHR, МТЗ (Мінський тракторний завод).

Якість: Постійний розвиток спочатку було пріоритетом NTN-SNR, зокрема, в області сертифікації:

  • в 1990 SNR стала першою в світі підшипникової компанією, що отримала сертифікат ISO 9001.
  • в 1994 завод NTN в м Кувана (Японія) пройшов сертифікацію ISO 9002.
  • в 1997 завод NTN в м Нагано (Японія) пройшов сертифікацію ISO 9001 і QS 9000 в цьому ж році компанія SNR також отримала сертифікат QS 9000.

Сьогодні кожне представництво NTN і SNR в Європі має сертифікат ISO 9001.

Ціновий сегмент: середній

Гарантія: 6 місяців або 1250 мотогодин.

Сайт компанії: www.ntn-snr.com