Назва БРЕНДУ: NRF

Країна походження / виробництва: НІДЕРЛАНДИ

З якого року на ринку: з 1927 року

Товарна група: Деталі систем охолодження і кондиціонування, гальмівних систем.

  • Радіатори систем охолодження двигуна, кондиціонування та опалення
  • Радіатори охолодження трансмісії
  • Деталі системи кондиціонера автомобілів
  • Вентилятори систем охолодження і кондиціонування
  • Віскомуфти вентиляторів
  • Радіатори охолодження

Онлайн каталог

продукції бренду

Коротко з  історії

Компанія NRF - великий голландський постачальник деталей системи охолодження для автомобілів, морських суден і промисловості. Вона була заснована в 1927 році в Амстердамі, а вже в 1967 році компанія здійснила першу поставку на оригінальний конвеєр. Сьогодні продукція компанії поставляється для первинної комплектації таким автомобільним виробникам, як Audi, BMW, DAF, Volvo, Iveco, Ford, RVI, John Deer, Mercedes, Scania, Neoplan, Caterpiller, Liebherr, Claas, Man, Porsche, Volkswagen і багатьом іншим.

Цінності бренду: Широке різноманітність рішень щодо перенесення тепла, множинні системи радіаторних пластин і повну відповідність алюмінієвих і мідних компонентів якості оригінального виробника створює для радіаторів NRF відмінну репутацію у всьому світі. Сполучення гнучких виробничих методів, майстерності, ентузіазму та відданості справі створює справжню якість. Співробітники NRF завжди готові задовольнити особливі вимоги клієнтів за допомогою технології, інновації, клієнтської служби і швидкого виконання робіт. Поставка протягом 24 годин є нормою для виробництва NRF ..

Якість: Крім поставок на оригінальні конвеєри, якість продукції підтверджується сертифікацією за стандартом ISO 9001: 2008 і повним контролем продукції, що поставляється. Велика частина необхідних елементів проводиться на чотирьох власних мідних і алюмінієвих виробництвах в Західній Європі, а купується на стороні частина продукції піддається 100% вхідному контролю якості. При цьому продукція NRF відрізняється від своїх конкурентів досить збалансованим рівнем цін, забезпечуючи прекрасне співвідношення ціни і якості для всіх клієнтів

Ціновий сегмент: середній

Гарантія: 1 рік

Сайт компанії: www.nrf.eu