Назва БРЕНДА: NORMA

Країна походження / виробництва: НІМЕЧЧИНА

З якого року на ринку: з 1949 року

Товарна група: Деталі з'єднання систем охолодження і випуску

  • Хомути для шлангів
  • Хомути для з'єднання випускних труб і глушників
  • Пластикові стяжки

Онлайн каталог

продукції бренду

Коротко з  історії

Заснована в 1949 році, RASMUSSEN GmbH (Німеччина), за останні кілька десятиліть розвинулася в концерн світового значення. Сьогодні концерн NORMA має представництва в Німеччині, Англії, Франції, Іспанії, США, Австралії, Польщі та Сінгапурі. Дистрибуція представлена ​​40 агентствами та дистриб'юторами в усіх частинах світу, в яких працює близько 1000 співробітників. Асортимент продукції нараховує понад 20 000 найменувань, які широко застосовуються в суднобудівній, машинобудівній, а також хімічної промисловості.
Компанія, штаб-квартира якої знаходиться в місті Майнталі поруч з Франкфуртом, Німеччина, працює в 60 країнах, охоплюючи 24 філії і 15 заводів. У компанії є приблизно 3 300 службовців, продуктова лінійка містить близько 35 000 продуктів.

Цінності бренду:
Компанія Norma Group - глобальний лідер у конструюванні технологій з'єднання елементів з більш ніж 60-ти річним досвідом виробництва і розвитку даної продукції, постійно інвестує капітал в розробку нових продуктів і рішень.
Інноваційні технології з'єднань забезпечують поточні позиції компанії на ринку і гарантують клієнтам Norma лідируючі позиції по відношенню до конкурентів. Для цього компанія провела стандартизацію всіх продуктів - домігшись максимальної відповідності потребам ринку. А також, активно підтримує своїх клієнтів, забезпечуючи їх новими продуктами для вирішення існуючих завдань, враховуючи при цьому вимоги, які з'являться в майбутньому.
Дослідження і постійний розвиток - ключові фактори, які забезпечать успіх компанії в майбутньому.

Якість: Затискачі торгової марки NORMA - це перевірений, що забезпечує високу герметичність затиск. Якість даних затискачів відповідає вимогам стандарту DIN 3017. Зараз мінімальний зриваючий момент 7.0-7.5 Нм. Максимальна сила стиснення понад 320 кг. Мінімальна стійкість до корозії понад 144 годин перебування в солоному середовищі. Діапазон діаметрів з 8-12 мм по 220-240 мм. Ширина стрічки 9 і 12 мм. Рівна внутрішня поверхня гарантує мінімальне тертя затиску на патрубок.

Ціновий сегмент: середній

Гарантія: 1 рік

Сайт компанії: www.normagroup.com