Назва БРЕНДУ: NISSENS

Країна походження / виробництва: ДАНІЯ

З якого року на ринку: з 1921 року

Товарна група: Деталі систем охолодження і кондиціонування

  • Радіатори систем охолодження двигуна
  • Радіатори кондиціонера
  • Стільники радіаторів охолодження та кондиціонерів
  • Радіатори пічки салону
  • Радіатори інтеркулера
  • Муфти вентиляторів

Онлайн каталог

продукції бренду

Коротко з  історії

З 1921 року NISSENS, розробляє, виробляє і поставляє широкий спектр автомобільних радіаторів, деталей систем кондиціонування. Вся продукція і послуги NISSENS виробляються з бажанням забезпечувати оптимальне рішення для будь-якої потреби. Виконання цього вимагає не тільки глибоких знань технології, можливостей і знання ринку, але і безперервної цікавості. Цікавість мається на увазі розвиток ефективних рішень і оптимізації існуючих продуктів. Цікавість породжує знання, які втілюються в розвиток NISSENS і його клієнтів по всьому світу.

Цінності бренду:Знання створюють переваги. Поточний асортимент продукції NISSENS - понад 12000 позицій, який постійно поповнюється новими деталями. Кожен продукт є результатом розробки, тестування та постійного вдосконалення в двох напрямках - технології виробництва і вибору матеріалів.

Формуємо майбутнє. Бути попереду розвитку - важливо для NISSENS. Це дає можливості впливати на напрямок розвитку, а не плисти за течією. NISSENS постійно впроваджує нові методи виробництва і матеріали, оцінює і змінює процедури і технології виробництва в прагненні поліпшити свої продукти. Це дозволяє гарантувати клієнтам оптимальні рішення, які не тільки відповідають поточним стандартам, а й мати конкурентні переваги в майбутньому.

Якість: Майже сторічна історія співпраці Nissens і наших клієнтів - базується на якості. Це означає, що клієнти Nissens отримують саме те, що їм необхідно, тому що NISSENS фокусується на якість, безпеку доставки і інноваційному мисленні. Стикаючись з викликом, NISSENS знаходить рішення, яке гарантує повну відповідність вимогам клієнтів. Якість NISSENS підтверджено міжнародними сертифікатами ISO 9001 / ISO 14001 та TS 16949, які підкреслюють безперервний розвиток якості шляхом запобігання дефектам продукції.

Ціновий сегмент: середній

Гарантія: 1 рік

Сайт компанії: www.nissens.com