Назва БРЕНДА: MONROE

Країна походження / виробництва: БЕЛЬГІЯ

З якого року на ринку: з 1916 року

Товарна група: Амортизація

  • Амортизатори для всіх популярних вантажівок і причепів
  • НОВИЙ асортимент амортизаторів для міських і туристичних автобусів
  • Унікальна серія амортизаторів сидінь Monroe® Magnum

Онлайн каталог

продукції бренду MONROE

Коротко з  історії

Історія Monroe починається в 1916 році з фірми Brisk Blast, розташованої в місті Монро, США. У 1919 році компанія була перейменована в «Monroe», а в 1926 році інженери Monroe створили свій перший амортизатор. З 1977 року Monroe входить до складу компанії Tenneco Inc., яка також випускає деталі вихлопної системи Walker, амортизатори для позашляховиків Rancho, спортивні вихлопні системи DynoMax. Сьогодні Tenneco - це один з найбільших світових виробників і постачальників деталей систем підвіски, призначених для поставок на конвеєри автовиробників і вторинний ринок. Компанія пропонує широкий збалансований асортимент з урахуванням специфіки ринків в різних країнах. Об'єднавши передові технології, досвід виробництва і клієнтоорієнтований підхід, компанія збільшила річний оборот до 8,4 млрд доларів США і вийшла на нові ринки, зміцнивши тим самим своє лідерство в поставках автомобільних комплектуючих на світовому рівні.

Цінності бренду: Інновації - прагнення до нових рішень з опорою на інженерно-технічний досвід і передові технології. Баланс - збалансований підхід у всьому. Ентузіазм і оперативність - величезне бажання швидко і ефективно досягати нових вершин і перемог. Відповідальність - вміння відповідати за свої вчинки.

Якість: Починаючи з 1 квітня 2015 року всі амортизатори лінійки Monroe® Magnum відповідають оригінальним не тільки за конструкцією і якістю, а й за колірною гамою. Тепер і ці амортизатори пофарбовані в чорний колір. Амортизатори осей Monroe® є кращими в своєму класі, а завдяки їх особливостям ви отримуєте виріб, який буде служити протягом довгого часу, забезпечить високий рівень безпеки на дорозі і чудову надійність при роботі у важких умовах.

Ціновий сегмент: середній

Гарантія: 1 рік

Сайт компанії: www.monroe.com