Назва БРЕНДУ: MOBIL

Країна походження / виробництва: Сполучені Штати Америки /Фінляндія

З якого року на ринку: з 1882 року

Товарна група: Мастильні матеріали   

  • Оливи для вантажних автомобілів, будівельної та сільськогосподарської техніки
  • Моторні оливи
  • Трансмісійні оливи (оливи для автоматичних трансмісій)
  • Пластичні змазки
  • Рідини для гальмівної системи, для підсилювача рульового управління, а також для гідравлічної системи
  • Промислові оливи та змазкиОнлайн каталог

продукції бренду MOBIL

Коротко з  історії

«Mobil» - велика американська корпорація, одна з головних нафтових компаній, провідна компанія у видобутку нафти, її перевезенні та переробки, яка розвивається на світовому ринку близько 140 років. Компанія була заснована в 1882 роки як «Standard Oil Company of NewYork», або скорочено «SOCONY». З 1931 року була відома як «Socony Vacuum Oil». У 1999 році об'єдналася з компанією «Exxon». В даний час товарний знак Mobil є основним в об'єднаній компанії ExxonMobil. Основний вид діяльності: розвідка, видобуток, переробка, транспортування і збут нафти, виробництво нафтопродуктів, хімічних товарів, видобуток газу. Основні родовища, на яких працює компанія, знаходяться в США, Канаді, Індонезії, Північному морі.

Цінність бренду: Протягом багатьох десятиліть компанія «Mobil» по праву здобула світову популярність і репутацію надійного розробника, завдяки високої якості мастильних матеріалів і ефективними інноваційними рішеннями. Синтетична олива Mobil 1 з'явилася на ринку в 1974 р. При її розробці був повністю переосмислений підхід до створення моторної оливи і закладені основи для подальшого розвитку інноваційних технологій, які Mobil впроваджує на протязі ось вже 50 років. Сьогодні Mobil1 - це світовий лідер серед синтетичних моторних олив, які забезпечують ефективну роботу двигуна і захищають його навіть в екстремальних умовах. Сформована розробниками лінійка моторних олив відповідає всьому спектру потреб, які працюють с технікою та обладнанням.  

Якість: ExxonMobil використовує свій багатий досвід і наукові знання в області мастильних матеріалів, щоб створювати високотехнологічні моторні оливи. Мастильні матеріали марки Mobil відповідають вимогам найсуворіших стандартів і вимогам компаній-виробників вантажного транспорту, будівельної та сільськогосподарської техніки, а також комплексного устаткування. Зайшовши на офіційний сайт компанії-виробника, можна знайти таблиці порівняльних характеристик усіх випущених олив. Мастильні матеріали марки Mobil виготовлені на високоякісній основі з додаванням оригінального пакету присадок, що забезпечує чистоту двигуна, високу зносостійкість, можливість економії палива, максимальне збільшення інтервалів заміни оливи та оптимальні екологічні показники. При застосуванні продуктів Mobil, ваш двигун буде працювати, як «новий».

Ціновий сегмент: преміум

Гарантія: 5 років

Сайт компанії https://www.mobil.ru/