Назва БРЕНДУ: Kroon-Oil

Країна походження / виробництва: Нідерланди

З якого року на ринку: з 1906 року, на ринку в Україні з 2011р.

Товарна група: Мастильні матеріали для автомобільної, сільськогосподарської та морської промисловості

Онлайн каталог

продукції бренду Kroon Oil

Коротко з  історії

Kroon-Oil була заснована в 1906 році в Вірдене, невеликому містечку недалеко від Алмело на сході Голландії і спочатку поставляла такі товари, як мастило для сільгосптехніки.
У 1966 році компанія переїхала в своє місце перебування в Алмело. У 1970 році завод з виробництва був придбаний в Zwijndrecht, недалеко від Роттердама. Сьогодні Kroon-Oil виробляє більш 100.000 тонн в рік в своїх власних виробничих потужностях. З 1982 - 2007 компанія Kroon-Oil належала компанії Royal Dutch Shell. Протягом цього періоду компанія Kroon-Oil перетворилася в один з провідних брендів мастильних матеріалів на автомобільному ринку запасних частин в Нідерландах і Бельгії. З 2007 року Kroon-Oil знаходиться в приватній власності. У 2011 році Kroon-Oil вийшов на український ринок в якості партнера AD Україна. Kroon-Oil в даний час експортується в більш ніж 60 країн по всьому світу. "

Цінність бренду: "110-річний досвід і повний акцент на виробництві та маркетингу мастильних матеріалів роблять Kroon-oil експертом в галузі мастильних матеріалів. Kroon-oil це вибір експерта! Завжди використовуйте правильний товар! Kroon-oil пропонує 24/7 смарт пошук товарів через www.kroon-oil.com. У поєднанні з величезним асортиментом і відмінною логістикою Kroon-Oil є ідеальним рішенням для всіх ваших вимог до мастильних матеріалів.

Якість: Всі товари Kroon-Oil є 100% справжніми, зробленими в Голландії в власних виробничих потужностях Kroon-Oil, які мають сертифікати ISO 9001 і 14001. Тільки найвищий клас базових мастил і присадок від провідних постачальників використовуються в Kroon-Oil при виготовленні товару . Товари Kroon-Oil можуть претендувати на офіційні твердження оригінального виробника.

Ціновий сегмент: середній.

Сайт компанії: www.kroon-oil.com