Назва БРЕНДУ: GOETZE

Країна походження / виробництва: БЕЛЬГІЯ

З якого року на ринку: з 1924 року

Товарна група: ДВИГУН

Онлайн каталог

продукції бренду Goetze

Коротко з  історії

Відома в усьому світі компанія Goetze була заснована Фрідріхом Вільгельмом Гетц в 1887 році в Буршайді. З перших років свого існування компанія виробляла мідні прокладки ущільнювачів і кільця. Якість цих виробів з гідністю було оцінено золотою медаллю в 1904 році на всесвітній виставці в Ст. Луїс, США.
У 1924 році компанія починає розширювати свою виробничу програму, налагоджуючи випуск прокладок для багатоциліндрових двигунів.
У 1934 році компанія GOETZE розробляє і починає виробництво сальників для автомобілів різних моделей. У той же рік компанія отримує патент на розробку абсолютно нового чавунного сплаву для ви­готов­лення поршневих кілець на авіаційні двигуни. Також в 1934 році компанія освоює першу сходинку виготовлення сучасного чавуну з кулястим графітом.
У 1948 році GOETZE розробляє перші в Європі поршневі кільця, які мають хромовану робочу поверхню, а в 60‍-‍‍ті роки розробляється і розширюється програма маслоз'ємних ковпачків цієї марки.
У 70‍-‍‍ті роки минулого століття компанія займається розробкою принципово нового покоління прокладок головки блоку циліндрів, які не потребують підтягування. В цей же час компанія GOETZE створює в м. Буршайд центр науково‍‍-‍‍конструкт­орських розробок, а також втілює в життя одну з перших розробок цього центру — металокерамічне покриття для кілець.
У 1984 році компанія освоює серійне виготовлення прокладок без азбесту, а в 90‍-‍‍ті роки розробляє хромо-керамічне покриття для двигунів підвищеної потужності, і отримує патент на їх виробництво.
А в 1998 році відбувається злиття компанії GOETZE з корпорацією Federal Mogul. З цього моменту починається сучасна віха в історії компанії, протягом якої вона не шкодувала коштів на дослідження і розробки нових технологій і матеріалів.
Сьогодні в науково‍-‍дослідному сегменті задіяні 200 дослідників і інженерів. Продукція Goetze народжується як результат скрупульозного проектування і перевірок з тим, щоб забезпечити оптимальні якості продукції в областях її застосування. Випробування проводяться на 26 моторних стендах для динамометричних тестів двигунів, здатних імітувати різні умови роботи. Широка інтенсивна програма по підбору матеріалів ущільнень забезпечує вичерпну базу даних для повного аналізу працездатності елемента.

Цінність бренду: Висока.

Якість: Преміум.

Ціновий сегмент: Середній

Сайт компанії: www.federal-mogul.com