Назва БРЕНДУ: GLYCO

Країна походження / виробництва: БЕЛЬГІЯ

З якого року на ринку: з 1974 року

Товарна група: ДВИГУН

Онлайн каталог

продукції бренду GLYCO

Коротко з  історії

Історія компанія GLYCO бере свій початок в 1897 році. Заснована Максом Вагнером в німецькому місті Вісбаден для виробництва промислових кольорових металів і нанесення різних покриттів.
Згодом потреби машинобудівних компаній того часу змусили спрямувати частину виробничих потужностей на виробництво підшипників ковзання.
У 1901 році GLYCO-Metallgesellschaft Gmbh отримує патент на «підшипники ковзання» з біметалу.
Підшипники GLYCO встановлювалися на літаках, автомобілях, паровозах і судах.
У 1974 році Glyco стає найбільшим і найвідомішим постачальником підшипників ковзання в Європі.
Отримавши в 1978 році патент на PVD-процес (процес фізичної сепарації пара) для отримання підшипників з напиленням (Sputter), компанія впритул приступає до серійного виробництва SPUTTER-вкладишів для двигунів MAN і Mercedes-Benz.
У 1990 році капітал GLYCO-Metallgesellschaft Gmbh переходить під контроль трансатлантичної корпорації Federal Mogul. Перейшовши в групу FM, компанія Glyco змінює свою назву на Federal Mogul Wiesbaden GmbH.
Сьогодні Glyco виробляє вкладиші і втулки для будь-якої техніки, де конструктивно застосовуються підшипники ковзання: від невеликих електродвигунів до величезних суднових дизелів. Вкладиші GLYCO встановлюються на конвеєрах майже всіх європейських автовиробників. Вкладиші, засновані на SPUTTER технології встановлюються на конвеєрах MAN, Mercedes, DAF. Менеджмент, технології і капітал Federal Mogul спільно з досвідом і популярністю Glyco-Metallgesellschaft Gmbh, дозволили торговій марці GLYCO стати на сьогоднішній день найбільшим і, мабуть, найвідомішим виробником і постачальником підшипників ковзання в світі. Продукція Glyco сертифікована QS 9000, ISO 90001 та VDA 6.1.

Цінність бренду: Висока.

Якість: Преміум.

Ціновий сегмент: Середній.

Сайт компанії: www.federal-mogul.com