Назва БРЕНДУ: Gates

Країна походження / виробництва: США

З якого року на ринку: з 1911 року

Товарна група: Запчастини для систем ремінних приводів, систем охолодження, паливних систем і систем подачі повітря, що використовуються в великовантажних автомобілях для комерційних перевезень.

  • Приводні ремені Extra Service Micro-V® і Stretch Fit®
  • Натяжителі DriveAlign®
  • Ремкомплекти Micro-V®
  • Шланги та з'єднувачі
  • Термостати
  • Патрубки

Онлайн каталог

продукції бренду Gates

Коротко з  історії

орпорація Gates - це глобальна багатогалузева промислова компанія, яка надає передові рішення в областях систем приводу і гідравлічних систем, розробляючи продукцію і послуги для широкого спектру прикладних задач, які сприяють зниженню сукупної вартості володіння. Продукція та послуги Gates адресуються споживачам в п'яти ключових ринкових сегментах: енергетика, розвідка і видобуток вуглеводнів; інфраструктура і сільське господарство; транспорт, автомобільні запчастини, а також обробляє і спеціалізоване обладнання. Будучи лідером в інженерії і спираючись на міцний фундамент досліджень і розробок, компанія Gates прагне розвивати науковий підхід до ефективності шляхом розробки безпечних і прогресивних продуктів, послуг, систем і рішень, а також сприяє розвитку довгострокових відносин з клієнтами і співробітниками. Маючи в своєму розпорядженні штаб-квартиру в Денвері, штат Колорадо, компанія Gates забезпечує роботою вище 14000 чоловік на 106 підприємствах в 30 країнах світу.
Якщо щось рухає вас вперед, то компанія Gates напевно приймає в цьому участь. Gates: Powering Progress ™.

Цінність бренду:

  • Повний асортимент продукції для систем ремінних приводів, систем охолодження, паливних систем і систем подачі повітря використовуваних в великовантажних автомобілях для комерційних перевезень
  • Надійна і безвідмовна робота, що зводить до мінімуму експлуатаційні витрати в перерахуванні на кілометр шляху
  • Продукція, що володіє якістю оригінального устаткування
  • Актуальні дані про застосування і вичерпна технічна підтримка

Гарантія: Аналогічно гарантії на запчастини для легкових автомобілів (Два роки або на 100 000 км пробігу при використанні в рекомендованих умовах і правильній установці, з залученням професійного фахівця з ремонту автомобілів, при використанні належних інструментів та при дотриманні інструкцій по установці оригінального устаткування або інструкцій Gates ). У випадку, коли інтервал технічного обслуговування, зазначений виробником автомобіля, менше двох років або 100 000 км, гарантія поширюється на період рівний інтервалу технічного обслуговування)

Сайт компанії: 
http://gates.ru
http://gatestechzone.com