Назва БРЕНДУ: Firestone Air Springs

Країна походження / виробництва: Сполучені Штати Америки, поширюється з Роттердамі, Нідерланди

З якого року на ринку: з 1947 року

Товарна група: пневматичні ресори

Онлайн каталог

продукції бренду Firestone

Коротко з  історії

Firestone була заснована в 1900 р. У 1990 році відбулося об'єднання між двома великими компаніями: Firestone Industrial Products Company і Bridgestone Tire Co. Ltd в одну корпорацію і є світовим лідером з виробництва шин і гумотехнічних виробів для автомобілів. Бренд Firestone відомий і поважаємий в усьому світі. Ми є лідером галузі з великою базою клієнтів, ми з гордістю називаємося лоялістами. Так, чи шукаєте ви оригінальне виробництво, вторинний ринок або промислове застосування рішень, ви можете довіряти Firestone щодо якості, надійності і високого рівня обслуговування. "

Цінності бренду: Firestone Industrial Products дозволяють купувати з упевненістю. Ніхто не має більш суворі стандарти виробництва і тестування, ніж ми. Насправді, пневморессори Firestone переживе інші пункти обслуговування на вашій підвісці, такі як втулки, амортизатори, клапани рівня підлоги або регулятори. Це зобов'язання, яке ми готові підтримувати. Ми маємо в своєму розпорядженні не тільки кращу в гарантію в галузі, ми також маємо гарантію низької ціни в промисловості. Тепер ось надійність, на яку можна розраховувати.

Якість: Firestone Industrial Products створені, щоб відповідати найсуворішим місцевим стандартам, у всьому світі. Ми розробляємо і виробляємо кожен продукт, щоб забезпечити роки і тисячі миль безаварійної служби.

Ціновий сегмент: середній

Сайт компанії: www.firestoneip.com