Назва БРЕНДУ: FERODO

Країна походження / виробництва: Бельгія

З якого року на ринку: 1897

Товарна група: Дискові та барабанні гальмівні колодки, гальмівні диски, накладки, деталі гальмівної гідравліки, гальмівні рідини та установчі приналежності

Онлайн каталог

продукції бренду Ferodo

Коротко з  історії

Торгова марка Ferodo бере свій початок з 1897 року, коли її засновник Герберт Фруд (Herbert Frood) почав пошуки нового за складом і властивостями фрикційного матеріалу, придатного для використання для транспортних засобів того часу.
Сьогодні Ferodo користується високою репутацією на міжнародному рівні в області поставок інноваційних рішень для гальмівних систем і відповідає стандартам виробників оригінального устаткування (ОО).

Цінності бренду: «Ноу-хау» в області виробництва гальмівних систем і постійному акценту на інноваціях - FERODO є лідером на світовому ринку і надійним брендом гальмівних систем.
У 2013 році на 8 з 10 найбільш продаваних в Європі автомобілів хоча б на одній осі були встановлені гальмівні колодки Ferodo.

Якість: Багато з провідних виробників ОЕ довіряють якості комплектуючих і гальмівних систем Ferodo при виробництві транспортних засобів і автомобільних систем.

Ціновий сегмент: високий

Сайт компанії: www.federal-mogul.com