Назва БРЕНДУ: Febi bilstein

Країна походження / виробництва: Німеччина

З якого року на ринку: з 1844 року

Товарна група: Технології в запчастинах рульового механізму, Технології в запчастинах двигуна, Деталі підвіски, Деталі електрообладнання, Гальмівна система, Кріплення колеса, Пневматика, Фільтр, Рідини, Компоненти кабіни, Компоненти головки блоку циліндра, Ресори, Зчеплення, Гумово-металеві запчастини

Онлайн каталог

продукції бренду Febi bilstein

Коротко з  історії

Компанія febi bilstein - solutions заснована в Німеччині в 1844 році. З моменту заснування в 1844 р, Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG ручається за розробки в своєму асортименті послуг і змін в галузі продажів і логістики і в той же час дотримується наступності в корпоративному управлінні

Цінності бренду: Власне виробництво - Ліцензії на виняткові товари

 • Сильна логістика - гарантовані поставки за графіком
 • Чудова необмежена різноманітність!
 • Надзвичайно широкий діапазон товарів FEBI BILSTEIN включає в себе більш 30000 технічних запасних частин для всіх популярних європейських легкових і вантажних автомобілів.
 • Підбираємо деталі FEBI BILSTEIN пишається тим, що забезпечує зручний каталог і пошук деталей. Ви можете вибрати з діапазону опцій для ідентифікації цільової заміни.
 • Ми є одним з найбільших постачальників в TecDoc, а також ми забезпечуємо наш повний каталог продукції на ринок. Дійсність будь-яких даних, що передаються є нашим пріоритетом
 • Більше, ніж просто деталі. На додаток до надзвичайно широкого діапазону запасних частин, FEBI BILSTEIN відомий своїми великим спектром послуг, обслуговуючи як дилерів, так і майстерні. Це включає в себе технічні інформаційні бюлетені, тренінги та спеціальні інструменти.
 • Наші навчені технічні консультанти пропонують клієнтам і робочим групам практичні поради і допомогу. В першу чергу це досягається за рахунок навчання з розробки шасі і управління двигуном з акцентом на зубчастих ременях, ланцюгах синхронізації і допоміжних систем приводу, а також водяному насосі і системі охолодження.
 • Технічна інформація: ноу-хау для майстерень і дилерів

Якість: Будучи сильним партнером дилерів і майстерень, комплексне управління якістю надзвичайно важливо для нас. Саме тому у FEBI BILSTEIN на складах тільки товар з перевіреною якістю відповідності OE. Це відноситься до запчастин, які ми виробляємо в нашій області виробництва, а також будь-яких виробників, яких ми вибираємо в якості наших партнерів. Забезпечення стандартів якості у всьому діапазоні вимагає великої технологічного ланцюжка, яка гарантує найближчу відповідність до оригінальної деталі шляхом повторних випробувань товару.

З цією метою різні фахівці з відділів управління якістю тісно співпрацюють між собою. Процеси затвердження пов'язані з виробництвом товару мають вирішальне значення в цьому контексті. Вони засновані на великих порівняльних випробуваннях між товаром від оригінального виробника (OEM) і товаром, наданому ретельно відібраними виробниками-партнерами.

Детальне початкове тестування зразка проводиться в найсучаснішій випробувальній лабораторії, перед тим, як нова деталь додається в асортимент товарів. Це включає тестування наступних властивостей:

 • Розмір (точність підходить)
 • Матеріал
 • Обробка (деструктивне і не деструктивне тестування)

Великі випадкові товари в ході перевірок забезпечують послідовне заміщення якості деталей в серійних поставках.

Ціновий сегмент: середній, вище середнього

Сайт компанії:  www.febi.com