Назва БРЕНДУ: DOMAR SPA

Країна походження / виробництва: Італія

З якого року на ринку: з 1990 року

Товарна група: бризковики, крила, монтажні комплекти

Онлайн каталог

продукції бренду Domar

Коротко з  історії

Domar представляє перевагу терміну «зроблено в Італії» щодо виробництва бризковиків, крил і монтажних комплектів для автомобільної галузі для промислових, легких транспортних засобів, а також телескопічні кронштейни для крил для сільськогосподарських і приватних транспортних засобів.
Завдяки постійному розвитку і експоненціального зростання в передових технологіях, Domar представляє, на національному і міжнародному ринку, широкий асортимент пластикових і металевих виробів з високопоставленої персоналізацією, зробленої на основі ретельного наукового дослідження, глибокого аналізу матеріалів і критичного використання різних технологічних нововведень.
Сьогодні Domar може похвалитися автомобільним парком наступного покоління високих технологій і якості, з 24-годинною продуктивністю і зниженим споживанням енергії.

Цінність бренду: DOMAR - лідер в цьому секторі і ми розвиваємо політику і корпоративну культуру, орієнтовану на середу і територію, де ми працюємо.

Якість: Ефективність товарів, автоматизація процесу виробництва, конкурентні ціни, пунктуальність в поставках і висока технологічна спеціалізація позиціонує Domar як одну з найкращих компаній у світі.
ISO / TS 16949 2009 - ISO 9001: 2008

Ціновий сегмент: Високий

Сайт компанії: www.domar.it