Назва БРЕНДУ: Dinex

Країна походження / виробництва: Латвія

З якого року на ринку: 1982

Товарна група: вихлопних систем і систем контролю викидів

Онлайн каталог

продукції бренду Dinex

Коротко з  історії

Компанія Dinex була заснована в 1982 році Йоргеном і Гретою Дінес, у яких в той час працювало 15 чоловік на одному підприємстві, яке займалося виробництвом, продажем і розповсюдженням.

Сьогодні Група компаній Dinex, головний офіс якої знаходиться в Данії, управляє роботою 15 компаній, є роботодавцем для більш ніж 800 співробітників по всьому світу і має виробництва в Данії, Німеччині, Латвії, Туреччини, Росії та Китаї.

Торбен Дінес, син Йоргена і Грети, став генеральним директором у 2000 році, а в 2011 році - власником більшості акцій групи компаній Dinex.

Група компаній Dinex є світовим виробником і дистриб'ютором інноваційних систем обробки вихлопних систем і систем контролю викидів, а також рішень для потужних дизельних двигунів і автомобільної промисловості.

Постійно зростаючий модельний ряд, що включає в себе більш 15000 найменувань запасних частин і готових систем, включає в себе всі необхідні пристрої для систем контролю випуску: труби, глушники, затискачі, гнучкі труби, ізоляцію і пристрої для подальшої обробки викиду, такі як SCR і DPF . Dinex є єдиним виробником у всьому пристроїв для контролю та обробки вихлопних газів і викидів, який має свої технології і виробничі платформи для виготовлення субстрату каталізаторів і покриття готових виробів.

Технологічний центр Dinex - це наш науково-дослідний центр, який був створений в 2007 році і є передовим комплексом розробки та інтеграції систем обробки викидів в промисловості.

Клієнти Dinex - це виробники позашляхових і асфальтових транспортних засобів по всьому світу, а також дистриб'ютори запасних частин і комплектів для екологічної модернізації. Найближчим часом відбудеться розширення виробничих платформ компанії Dinex. Нові промислові об'єкти з'являться в США, Індії та Бразилії, щоб обслуговувати клієнтів як на глобальному рівні, так і на місцях.

Цінності бренду:

  1. Робіть те, що говорите, не дозволяйте слову розходитися з ділом
  2. Ваші колеги повинні вам довіряти. Будьте готові визнати помилку, якщо ви зробили її. І завжди кажіть те, що думаєте.
  3. Ми очікуємо, що ви ознайомитеся з продукцією, стандартами якості та корпоративною культурою компанії Dinex. Проявляйте здорову цікавість, шукайте інформацію самостійно замість того, щоб говорити: «Я думав ...», «Я такого не чув ...», або «Мені ніхто про це не розповідав ...». Тверезо оцінюйте ситуацію, в якій ви перебуваєте, і будьте реалістичні у всьому, що стосується ресурсів, можливостей і обмежень. Чи не керуйтеся ситуацією в інших компаніях, або теоретичними принципами.
  4. Ми впевнені, що будь-яке завдання можна виконати, і що іноді прості рішення діють набагато краще, ніж складні, громіздкі системи. Не вірте, якщо керівник або колега вказує вам на будь-яке рішення як єдино можливе. Виграє найбільш аргументована точка зору. Зробіть правильні висновки, грунтуючись на фактах, а не на безпідставних припущеннях.
  5. У пошуку вирішення проблеми ми завжди повинні озиратися на колег і інші підрозділи компанії. Рішення не може бути правильним, якщо воно створює проблеми іншим співробітникам.

Якість: висока

Ціновий сегмент: високий

Сайт компанії: www.dinex.dk