Назва бренду: DEPO autolamps
                                                                              
Країна походження / виробництво: Тайвань

В продажу з: 1977 року

Товарна група: Оптика для авто

Онлайн каталог

продукції бренду Depo

Коротко з  історії

Компанія DEPO Auto Parts Industrial Co. Ltd. Була заснована в 1977 році як професійний виробник автоламп і стала провідним виробником в індустрії автоламп в світі. На сьогодні існує 30 різних категорій, більш 30,000 позицій в нашому товарному асортимент. Ми пропонуємо широкий вибір варіантів продукції для наших клієнтів, і це одне з наших найсильніших переваг. Наша компанія була акредитована декількома міжнародними сертифікатами, включаючи ISO 9002/9001: 2000/14001 ISO / TS 16949 QS9000 і CAPA ... і т.д., крім того, компанія DEPO була обрана в якості одного з Top 20 світових марок Тайваню в 2005-2009 роки, що гарантує якість нашої продукції.

Цінність бренду: Наші товари охоплюють майже весь спектр моделей, включаючи заміну та налаштування. DEPO добре відомі в усьому світі, і ми прагнемо поширювати товари в кожному куточку планети. З високою якістю, але за розумною ціною, DEPO може бути вашим надійним довгостроковим партнером.

Якість: Більшість наших товарів проходять міжнародну сертифікацію. Наприклад, таку як SAE (US), ECE (EURO), CAPA, ISO, NSF. Ми є  загальновизнаними різними сертифікаційними органами.

Ціновий сегмент: середній

Веб сайт компанії:  www.depo.com