Назва БРЕНДА: DAYCO

Країна походження / виробництва: США, Італії, Аргентини, Бразилії, Китаю, Індії, Польщі, Франції, Іспанії та ін.

З якого року на ринку: з 1905 року

Товарна група: Компоненти приводу систем газорозподілу і допоміжного обладнання: Ремені клинові, Ремені поліклинові, ремені ГРМ, Натяжителі, Ролики, Рем. комплекти, Шківи колінвалу

Онлайн каталог

продукції бренду Dayco

Коротко з  історії

Dayco - світовий лідер в проектуванні і виробництві систем передачі потужності для двигунів легкових, вантажних автомобілів і мототехніки, що поставляє свої продукти на конвеєри провідних автовиробників (OE / OES), а також на вторинний ринок запасних частин (Aftermarket). Компанія була заснована в 1905 році і її історія налічує вже понад 100 років, протягом яких Dayco незмінно залишалася виробником і розробником продукції найвищої якості.

Dayco - постачальник передових технічних рішень для своїх клієнтів - провідних світових автовиробників. З цією метою компанія постійно інвестує кошти в дослідження матеріалів і розробку технічних новинок, опереджуючи завтрашні потреби виробників автомобільних двигунів. Партнерами Dayco є такі марки, як VAG, Mercedes Benz, BMW, PSA, Ford і багато інших лідерів ринку. Заводи компанії розташовані в Європі, Північній Америці, Південній Америці та Азії. Асортимент Dayco для вторинного ринку автозапчастин включає в себе:
  • всі види автомобільних ременів;
  • варіаторні паси для мототехніки;
  • натяжителі, ролики, демпфери та шківи для ремінного приводу;
  • обгінні муфти генератора;
  • гумові шланги;
  • комплекти вищевказаних продуктів.
Поставка на незалежний ринок повної, постійно оновлюваною гами компонентів систем передачі потужності оригінального або еквівалентного оригінальному якості, надання необхідного обслуговування і підтримки клієнтів для підвищення їх професійної майстерності - основна місія компанії.

Цінності бренду: Асортимент, якість

Якість: Dayco є постачальником на складальні конвеєри багатьох автомобільних брендів. Якість продукції - Оригінальна і еквівалент оригінальному, підтверджено сертифікатами міжнародних стандартів ISO 9002.

Ціновий сегмент: високий, середній

Сайт компанії: www.dayco.com