Назва БРЕНДУ: CORTECO

Країна походження / виробництва: ГЕРМАНІЯ

З якого року на ринку: з 1849 року

Товарна група: Асортимент Corteco налічує понад 19 000 найменувань, він розділений на три основні групи: ущільнення (ущільнення для обертових валів Simmerring®, касетні ущільнення (К7), комбіновані ущільнення, ущільнення штока клапанів, комплекти ущільнень для ремонту вузлів і агрегатів), продукти з контролю вібрації (опори агрегатів, сайлентблоки) і повітряні фільтри салону під брендом MicronAir®.

Онлайн каталог

продукції бренду CORTECO

Коротко з  історії

CORTECO з 1996 року є підрозділом групи компаній Freudenberg (Фройденберг) - провідного конвеєрного постачальника автокомпонентів в світі.

Історія Freudenberg почалася в 1849 році з шкіряної фабрики, заснованої Карлом Фройденберг. На початку ХХ століття компанія освоїла виробництво ущільнень для автомобільної промисловості спочатку зі шкіри, потім з еластомерів власного виробництва. У 1932 році завдяки впровадженню у виробництво інноваційних рішень інженера компанії Вальтера Зіммера, почалася нова ера в області автомобільних ущільнень. З появою перших сальників для обертових валів Simmering, названих на ім'я винахідника, Freudenberg стала лідером з випуску ущільнюючих матеріалів і активно використовувала свій досвід і можливості для створення нових видів продуктів.

На сучасному етапі Freudenberg є одним з провідних розробників технологій герметизації, гасіння вібрацій і фільтрації повітря не тільки для автомобілів, але і для аерокосмічної промисловості, приладобудування, енергетики та інших галузей.

У структурі компанії основним напрямком діяльності Corteco є поставка автозапчастин, вироблених на заводах Freudenberg, на світовий незалежний ринок автокомпонентів.

Цінність бренду: ОЕ якість продукції, розробленої на підприємствах Freudenberg;

Унікальні та інноваційні технології герметизації;

Найширший на ринку асортимент ущільнень для всіх вузлів автомобіля.

Якість: високе (OEM постачальник)

Ціновий сегмент: преміум

Сайт компании: www.corteco.com