Назва БРЕНДУ:  COJALI

Країна походження / виробництва: ІСПАНІЯ

З якого року на ринку: з 1991 року

Товарна група: Виробничий комплекс компанії складається з сучасних корпусів, оснащених високотехнологічним обладнанням, і сфокусований на серійний випуск наступних груп запасних частин і виробів: в'язкісні муфти системи охолодження двигуна з електронним управлінням, Компоненти пневматичних систем транспортних засобів, Пневмогідравлічні і пневмоелектрічеськие підсилювачі зчеплення, Гальмівні камери і енергоакумулятори, Авт. регулятори зазору в гальмівних механізмах, Ремонтні комплекти до пневматичних виробів і супортам, Перемикачі систем комфорту і управління, Датчики та інші вимірювальні вироби

Онлайн каталог

продукції бренду COJALI Group

Коротко з  історії

Група компаній Cojali (Cojali S.L.) була заснована в 1991 році в Іспанії і є виробником запасних частин і діагностичного устаткування для комерційного транспорту, сільськогосподарської та позашляхової техніки. Штат співробітників компанії складає 536 чоловік з яких близько 180 є висококваліфікованими інженерами і розробниками в галузі машинобудування. На сьогоднішній день, компанія представлена ​​в більш ніж 110 країнах світу c філіями та представництвами в таких країнах як Франція, Італія, США, Туреччина, Росія.

Цінності бренду

Прагнення до постійного вдосконалення є однією з основ компанії, що дозволяє їй розвиватися не тільки на вторинному ринку запасних частин, а й рухатися по шляху до поставок комплектуючих на конвеєр виробників транспортних засобів. Так, в 2014 році компанія випустила власну систему ABS для причепів і напівпричепів - e-ABS, яка поставляється на складальні підприємства в Південній Америці, Африці та Азії. З 2016 Cojali S.L. веде розробки для створення сучасної і високотехнологічної продукції в сфері виробників вантажних автомобілів і причіпної техніки на світовому ринку. У 2017 році, Cojali S.L. ввела окрему лінію виробництва В'язкісних муфт вентилятора з електронним управлінням формату Євро 6, які мають вдосконалені експлуатаційні характеристики, що дозволяють проводити високоточну регулювання роботи системи охолодження і досягти зниження витрати палива вантажівки.

Якість

Завдяки наявності відділу Науково-Дослідних і Дослідно-Конструкторських робіт у компанії налагоджена високотехнологічна і багатоступенева система контролю якості і складальних ліній виробництва. Все це дозволяє компанії мати тісні співпраці з низкою оригінальних виробників.

Ціновий сегмент: Середній-високий (Преміум бренд)

Сайт компанії: 
www.cojali.com
www.jaltest.com
www.jaltest-telematics.com