Назва БРЕНДУ: BPW Bergische Achsen KG

Країна походження / виробництва: Німеччина

З якого року на ринку: з 1898 року

Товарна група: Осі і осьові агрегати, запасні частини до них

Онлайн каталог

продукції бренду BPW

Коротко з  історії

З 1898 р BPW розробляє і виробляє системи ходової частини і осі для причепів в своїй штаб-квартирі в місті Віль (Wiehl) біля Кельна. Використовуючи свої сильні сторони і інноваційний підхід, компанія змогла домогтися постійного зростання і зараз вважається по всьому світу надійним партнером і постачальником продукції найвищої якості. У 2013 році компанія в сьомий раз поспіль була удостоєна звання «Кращий бренд» в категорії «Осі для причепів».

Цінність бренду: є світовим лідером у виробництві осей і осьових агрегатів до магістральної і спеціальної причіпний техніці.

Якість: обладнання та технологічні процеси компанії BPW сертифіковані фірмою Lloyd's, а також DIN / ISO 9001, що гарантує незмінно високу якість нашої продукції і є основним пріоритетом BPW. Всі запасні частини BPW проходять обов'язковий контроль за основними параметрами. Багато з них піддаються ресурсним випробуванням (деталь тривалий час піддають навантаженні), за результатами яких в конструкцію вносяться удосконалення для збільшення терміну експлуатації. Запасні частини BPW виготовляються з мінімальним допуском, що забезпечує ідеальне поєднання їх один з одним. В результаті зменшується час монтажу / демонтажу деталі, а також підвищується надійність елементів і вузлів. Більшість технологічних процесів автоматизовано, що, в свою чергу, мінімізує втручання і вплив «людського» чинника.

Ціновий сегмент: високий

Сайт компанії: www.bpw.de