Назва БРЕНДУ: BorgWarner

Країна походження / виробництва: ГЕРМАНІЯ

З якого року на ринку: з 1928 року

Товарна група: Турбокомпресори, Прокладки, Ремкомплекти, Шпильки, штуцери і мастилопроводи.

Онлайн каталог

продукції бренду BorgWarner

Коротко з  історії

Історія компанії бере свій початок з 1899 року. У тому далекому році було засновано Товариство з обмеженою відповідальністю Kopp & Kausch в місті Frankenthal Німеччина. У 1918 році відкривається підрозділ з назвою Schwitzer Company в місті Indianapolis США, але перша турбіна від Schwitzer Company була випущена в 1928 році. У 1952 році починається випуск турбокомпресорів AG Kühnle, Kopp & Kausch в Німеччині. У 1954 році Schwitzer починає запуск нової лінії виробництва турбокомпресорів для Caterpillar. У 1975 році Schwitzer відкриває 2 нових заводи, в місті Bradford Англія і в місті Campinas Бразилія. У 1980 році відкривається ще один новий завод в місті Asheville Північна Кароліна. У 80-х роках випуск турбін вже перевалив за позначку в півмільйона турбокомпресорів в рік. У 1994 році запускає виробництво нового типу турбін S-100. У 1997 продуктивність досягла неймовірних висот, в 1 000 000 турбін в рік. І все через якийсь рік, в 1998 році компанія випускає 1.5 млн. Турбокомпресорів в рік. У 1999 році компанія перейменовується в BorgWarner Turbo Systems. Запускається у виробництво турбокомпресор з системою VNT. Так само запускається виробництво нового ряду турбокомпресорів - KP. У 2001 році відкривається новий завод в місті Oroszlany Угорщина. У 2002 році, компанія запускає виробництво турбін з системою VNT (змінна геометрія) для вантажних автомобілів. У 2003 році вперше випускається турбокомпресор з електронним блоком управління геометрії.

Цінність бренду

Найбільші світові виробники автомобілів покладаються на продукти, створені BorgWarner. Турбокомпресори BorgWarner виготовлені відповідно до строгих загальновизнаних стандартів якості і відповідають найвищим вимогам.
До складу BorgWarner Turbo Systems входять такі світові бренди як ККК і Schwitzer Company, які є світовими лідерами з виробництва турбокомпресорів. Широка лінійка виробництва пропонує великий асортимент турбін практично на весь спектр автомобілів з дизельними і бензиновими двигунами.

Якість

Офіційний турбокомпресор серії Verizon IndyCar, турбокомпресори EFR компанії BorgWarner пропонують безпрецедентне поєднання передових технологій, включаючи турбінні колеса Gamma-Ti, керамічні шарикопідшипники і корпусу турбін з нержавіючої сталі.

Ціновий сегмент: високий
Сайт компании: www.borgwarner.com