Назва БРЕНДУ:  BF

Країна походження / виробництва: Німеччина

З якого року на ринку: з 1986 року

Товарна група: Картер, Шатуни, Водяні насоси, Головки блоків циліндрів, Маховики, Масляні насоси, Масляні радіатори, Колінчасті вали, Розподільні вали, 

Онлайн каталог

продукції бренду BF Original

Коротко з  історії

Компанія BF (Burkert Fahrzeugteile GmbH) була заснована в 1976 році в місті Штутгарт (Stuttgart) паном Хансом-Йоханом Буркет (Hans-Joachim Burkert) як противагу монополії оригінальних автовиробників на великогабаритні деталі двигуна. Девіз цієї молодої німецької компанії-виробника: «Високоякісні деталі для дизельних двигунів за низькими цінами». За менш ніж 30 років роботи на світовому ринку запасних частин компанія BF заслужила повагу в усьому світі і придбала клієнтів в більш ніж 120 країнах світу.

Цінність бренду

Під маркою BF пропонується широкий асортимент запасних частин якості підприємств-виробників, які використовуються в дизельних двигунах для вантажних автомобілів, будівельних і сільськогосподарських машин, а також в інших транспортних двигунах.

Якість

Компанія BF пройшла аудит, який був проведений за участю страхової асоціації Ллойд (Lloyd`s Register Quality Assurance), і сертифікована відповідно до стандарту ISO 9002.

Ціновий сегмент: середній
Сайт компанії: www.ms-motorservice.com