Назва БРЕНДУ: Beral

Країна походження / виробництва: Бельгія

З якого року на ринку: 1955

Товарна група: Гальмівні колодки і накладки, гальмівні диски і приладдя для встановлення для вантажних автомобілів, малих комерційних автомобілів, причепів і автобусів

Онлайн каталог

продукції бренду Beral

Коротко з  історії

Найбільший концерн Federal Mogul, що виробляє широкий спектр запасних частин для автомобілів і має добре збалансований портфель світових брендів, в тому числі і гальмівні накладки, колодки, диски BERAL. Значну частину своєї продукції концерн поставляє на складальні конвеєри.
На протязі вже більше 60 років мільйони вантажних автомобілів, причепів і автобусів зупиняються за допомогою гальмівних колодок і накладок Beral.

Цінності бренду

Ця продукція якості оригінального обладнання (ОЕ) розробляється індивідуально для гальмівної системи кожного транспортного засобу, відповідаючи на дві найбільші бізнес-проблеми:

  1. БЕЗПЕКА: ефективне гальмування з максимально швидким відновленням коефіцієнта тертя після нагрівання гальм; постійна ефективність при різних температурах і в різних дорожніх умовах; надійність, безпеку і комфорт для водіїв.

  2. ПРИБУТОК: зниження зносу і продовження терміну служби; ефективна вартість гальмування на км пробігу; утримання гальмівної системи в робочому стані в цілому.

Якість

Застосовувані інноваційні технології дозволяють досягти високих стандартів і перевищити очікування менеджерів вантажних парків. До цих технологій відносяться застосування спеціально підібраних фрикційних мас, які несучих пластини з інтегрованою сіткою і литих чавунних пластин для надійного зчеплення з фрикційним матеріалом і кращого відведення тепла, формованих V-подібних канавок і багато інших.
Кожна гальмівна колодка Beral завжди є найкращим поєднанням експлуатаційних характеристик, комфорту і максимальної маневреності.

Ціновий сегмент: високий
Сайт компанії: www.federal-mogul.com