Назва БРЕНДА:  BEHR HELLA SERVICE

Країна походження / виробництва: НІМЕЧЧИНА

З якого року на ринку: з 1905 року

Товарна група: Охолодження та кондиціонування, радіатори системи охолодження, опалювачів, интеркулеров, теплообмінники для моторного та редукторного масла, термостати, водяні насоси, в'язкі муфти, вентилятори системи охолодження, кожухи вентиляторів, датчики температури, радіатори кондиціонерів і опалювачів, компресори, фільтри, випарники, шланги, елементи комунікації та управління

Онлайн каталог

продукції бренду Behr Hella

Коротко з  історії

Компанія Behr була заснована в 1905 році.

У 1917 була утворена компанія «Suddeutschen Kuhlerfabrik Julius Fr. Behr ». Через три роки проводяться випробування стільникового радіатора і пластинчастих систем.

1921 - починається виробництво перших радіаторів зі сталі і легких металів.

1921 - компанія Behr вперше бере участь в автомобільній виставці в Берліні, Німеччина.

1930 - компанія почала поставляти радіатори на конвеєр німецького відділення FORD.

1937 - компанія будує свою власну аеродинамічну трубу, для проведення досліджень радіаторів на автомобілі марок Mercedes, VW.

У 50-их рр 20 століття. починається серійний випуск кондиціонерів з вбудованим фільтром, конденсатором, компресором, регулювальним важелем для Merсedes-Benz 300, а з 1965 р починається виробництво муфт вентилятора марки "Visco".

З 1981 компанія запускає виробництво ребристих трубчастих радіаторів, а в кінці 80-их рр. створює виробництво і впроваджує в автомобілях електронно-керовані кондиціонери.

1989 - компанія отримує назву Behr GmbH & Co.

У 2006 - 2007 роках створюється спільне підприємство Behr Hella Service, об'єднання двох фірм: Behr і Hella. Компанія Behr протягом довгих років є фахівцем в області кондиціонування і систем охолодження двигуна. Hella - найбільший світовий постачальник автомобільних компонентів, систем освітлення та електронного обладнання. Спільне підприємство було створено для посилення позицій на світовому автомобільному ринку. Hella і Berh мають рівний пакет акцій по 50%.

Цінності бренду

Інновації і лідерство. Неперевершене якість в області систем охолодження двигуна. Компетентність в області технологій і продаж.

Якість

BEHR HELLA SERVICE є найбільшим постачальником OEM. Компанія поставляє свою продукцію на конвеєри таких виробників: AUDI; BMW; Ford; Mitsubishi; Porsche; VOLKSVAGEN та інших. На сьогоднішній день кожен четвертий новий автомобіль в Європі оснащений деталями виробництва Behr. Якість продукції BEHR HELLA SERVICE офіційно підтверджено сертифікатами: ISO / TS 16949: 2002; ISO 9001 і QS 9000.

Ціновий сегмент: верхній

Сайт компанії: www.behrhellaservice.com