Назва БРЕНДУ: STABILUS

Країна походження / виробництва: Німеччина / НІМЕЧЧИНА, РУМУНІЯ, США, МЕКСИКА, КИТАЙ, КОРЕЯ, АВСТРАЛІЯ, НОВА ЗЕЛАНДІЯ

З якого року на ринку: з 1934 року

Товарна група: газонаповнені амортизатори (газові пружини)

Онлайн каталог

продукції бренду STABILUS

Коротко з  історії

Заснована у 1934 році компанія Stabilus на початку виробляла модернізовані стабілізатори для американської автомобільної промисловості, а з 1962 року стала першим в світі серійним виробником газонаповнених амортизаторів (газових пружин).

З тих пір компанії вдалося зміцнити своє лідерство. Завдяки широкому спектру застосувань, унікальному асортименту та багаторічному досвіду Stabilus є провідним світовим виробником газонаповнених амортизаторів (газових пружин) та електромеханічних приводів.

Цінність бренду: Інноваційні рішення - задоволені замовники! В результаті інтеграції компаній ACE, Hahn Gasfedern, Fabreeka і Tech Products в групу Stabilus, компанія ще більше розширила свій портфель продукції та накопичила досвід в сфері управління рухом. Пропонуючи надійну продукцію і нові розробки, що відповідає найвищим стандартам та спеціальним вимогам, Stabilus задовольняє потреби багатотисячного кола клієнтів, що представляють різні галузі - від автомобілебудування і сільськогосподарської техніки до авіабудування та медицини.

Доля на ринку OE вантажних автомобілів (т.з. BIG7: Scania, DAF, Iveco, MAN, Mercedes, Volvo, Renault) складає більше 70%.

Якість: Компанія Stabilus є лідером в своїй галузі і самостійно розробляє всі основні виробничі технології, забезпечуючи високі стандарти якості своєї продукції по всьому світу.

Виробничі підрозділи розміщені в Німеччині, Румунії, Китаї, Кореї, США, Мексиці, Бразилії, Австралії та Новій Зеландії.

Якість продукції Stabilus  підтверджується міжнародними сертифікатами: ISO 50001:2011, ISO 14001:2015, IATF 16949:2016, ISO 9001 : 2015, Industrial Safety OHSAS 180.

Ціновий сегмент: високий

Гарантія:
  1 рік

Сайт компанії: https://www.stabilus.com