Назва БРЕНДУ: AE

Країна походження / виробництва: Бельгія

З якого року на ринку: з 1980 року

Товарна група: Двигун

Онлайн каталог

продукції бренду АЕ

Коротко з  історії

У 1947 році була утворена компанія Associated Engineering Holdings Limited, яка об'єднала трьох провідних виробників деталей двигуна Великобританії: Brico Engineering Limited (клапана і сідла клапанів), Hepworth & Grandage Limited (поршні) і Wellworthy Limited (кільця і ​​гільзи). Об'єдналися компанії не втратили своєї юридичної та фінансової незалежності, але в асортименті продукції цих компаній відбулися зміни, які допомогли уникнути непотрібної конкуренції та зміцнити позиції англійських компаній на світовому ринку.

З моменту свого заснування група компаній AE проводила активну, а місцями і агресивну, політику злиттів і поглинань. У 60-70их рр. 20 століття компанія купила ряд компаній-виробників поршнів і кілець в Італії, Франції, Іспанії і Південній Африці, а також розширила асортимент продукції, що випускається шляхом покупки німецької компанії-виробника штовхачів, вкладишів і пружин клапанів.
У 1982 році назва компанії Associated Engineering Holdings Limited було скорочено до AE Group. У 1980-х роках групою AE були придбані нові заводи в США, Великобританії, Індії, Франції, Італії, Австралії, Південної Кореї і Південній Америці. Група компаній AE має величезний авторитет і повагу в сфері ринку запчастин. Традиційно запасні частини AE поставляються на складальні конвеєри всіх англійських автовиробників: Austin, Rover, Vauxhall, Talbot, Rolls-Royce і англійського відділення FORD.

З 1995 року компанія AE входить в концерн Federal Mogul, в одне з найбільших об'едіненій- виробників запчастин світової автопромисловості, з більш ніж 100-річною історією і оборотом понад 7 мільярдів доларів на рік.

З 2009 року концерн Federal Mogul позиціонує марку АЕ, як один з 4-х «експертних брендів» по ​​двигунах.

Цінність бренду: Висока
Якість: Преміум
Ціновий сегмент: средній
Сайт компанії www.federalmogul.com