Чисте повітря в салоні автомобіля

MANN-FILTER FreciousPlus забезпечує чисте повітря в салоні автомобіля

  • Фільтр салону FreciousPlus фільтрує шкідливі частинки та гази
  • Ідентичні ноу-хау у фільтрах MANN + HUMMEL та повітряних фільтрах салону
  • Фільтрувальні колони зменшують забруднення на зайнятих ділянках дороги
  • Забруднення повітря в салоні в два-п’ять разів вище, ніж на відкритому повітрі

Людвігсбург, 23 лютого 2021 року - У всьому світі все більше людей страждають від наслідків забрудненого повітря. Це створює ризик не лише на відкритому повітрі в місцях із великою кількістю транспорту, але і в закритих приміщеннях: згідно з дослідженням Американського агентства з охорони навколишнього середовища (EPA), забруднення повітря там може бути в два-п’ять разів більшим, ніж на відкритому повітрі. У салонах транспортних засобів ситуація порівнювана. “Люди проводять більшу частину часу в приміщенні. Не має значення, вдома, в школі, на роботі чи в транспорті. Пил, бактерії, шкідливі гази, пилок та алергени присутні як у будівлях, так і в транспортних засобах. Різниця лише в тому, якого типу вони є, незалежно від того, походять вони ззовні, присутні вони в інтер’єрі, чи походять від нього ”, - пояснює Мартін Кляйн, віце-президент з інженерних фільтрувальних елементів MANN + HUMMEL. У транспортному засобі повітряні фільтри салону забезпечують якнайменше вдихання водіями та пасажирами пилу. Наприклад, MANN-FILTER FreciousPlus, який надійно фільтрує дрібний пил та шкідливі гази з повітря автомобіля.

До цього часу забруднене повітря очищалося лише в кількох (дорожніх) точках по всьому світу за допомогою стаціонарних фільтрувальних колон MANN + HUMMEL. В усіх інших місцях забруднення повітря залишалося нефільтрованим. Високий рівень забруднення діоксидом азоту та твердими частинками в дорожньому русі потрапляє в салон автомобіля через систему вентиляції разом із зовнішнім повітрям, що загрожує здоров’ю водія та пасажирів. Тому MANN + HUMMEL вже багато десятиліть пропонує високоефективні повітряні фільтри салону для чистого повітря в транспортних засобах. Вони доступні на ринках як MANN-FILTER в оригінальній якості та використовуються в автомобілях з усіма приводними системами.

Найвища якість фільтра завдяки біофункціональному покриттю

Одним із таких високоефективних повітряних фільтрів салону є інноваційний MANN-FILTER FreciousPlus. Біофункціональне покриття пов’язує алергени, фільтрує віруси та запобігає розмноженню бактерій та цвілі у салоні автомобіля. Він також майже повністю відокремлює тверді частинки, що містять частинки з аеродинамічним діаметром менше 2,5 мікрометрів (PM 2,5). Ці частинки приблизно в 30-40 разів менше ширини людського волосся і можуть проникати глибоко в легені. Ультрадисперсні частинки можуть навіть потрапляти в кров через легеневі альвеоли і можуть викликати респіраторні захворювання та рак.

Щоб повітряний фільтр салону працював надійно, його потрібно замінювати раз на рік або кожні 15 000 кілометрів. «Ми рекомендуємо місцевим експертам регулярно нагадувати власникам автомобілів про важливість та переваги повітряного фільтра салону. На жаль, більшість водіїв автомобілів цього не знають », - говорить Кляйн.

MANN-FILTER пропонує більше 100 різних типів повітряних фільтрів салону FreciousPlus в оригінальній якості обладнання, що охоплює майже 70 відсотків європейського парку автомобілів та фургонів. Додаткову інформацію про FreciousPlus та його функції, а також правильний фільтр повітряного салону для відповідного автомобіля можна знайти на сайті www.frecious-plus.com.

Десятиліття досвіду у фільтрації

MANN + HUMMEL добре розуміється на очищенні повітря. Протягом десятиліть компанія славиться своїми високоефективними фільтрами, які використовуються в транспортних засобах та будівлях. Фахівець з фільтрації також використовує перевірені ноу-хау для повітряного фільтра салону MANN-FILTER в інших продуктах: Для поліпшення якості повітря на дорогах з великим обсягом руху, MANN + HUMMEL розробив стаціонарні фільтрувальні колони, які зменшують забруднення повітря та допомагають захистити здоров'я людей. Запатентовані комбіновані фільтруючі установки затримують не просто тверді частинки, а й діоксид азоту з повітря.

Про MANN + HUMMEL

MANN + HUMMEL - провідний світовий експерт у галузі фільтрації. Група, що базується в Людвігсбурзі, розробляє рішення для фільтрації для транспортних засобів, промислового застосування, чистого повітря у внутрішніх та зовнішніх приміщеннях, а також для стійкого використання води. У 2019 році понад 22000 співробітників у більш ніж 80 місцях по всьому світу отримали оборот у 4,2 мільярда євро. Продукти включають, серед іншого, системи повітряних фільтрів, впускні системи, фільтри рідини, технічні пластмасові деталі, фільтри салону, промислові фільтри та мембрани для фільтрації води, очищення стічних вод та технологічних процесів.

Ви можете знайти додаткову інформацію про MANN + HUMMEL на сайті https://www.mann-hummel.com/


Надрукувати   E-mail