СТО «КАРГО СЕРВІС»

map-dnepr2.png

СТО «КАРГО СЕРВІС»

Камаз Україна Дніпро

1
Надає послуги з ремонту вантажних автомобілів , спецтехніки, причепів та напівпричепів будь-яких марок європейського виробництва .
2
На ходову частину припадають найбільші навантаження, особливо у вантажівці. Її функції: опора вантажівки і розподіл навантажень, а також адаптація до покриттів доріг. Сучасний сервіс вантажівок в Дныпропетровськый області професійно здійснить ремонт ходової частини.
3
Кваліфіковані фахівці підтримають робочий стан вантажівки і позбавлять від серйозних поломок, забезпечивши тим самим збільшення часу експлуатації автомобіля.техніки і виходячи з умов експлуатації транспортного засобу. Правильна робота пневмосистеми вантажівки - запорука комфортного і безпечного руху! Ми проводимо всі види робіт по діагностиці та ремонту пневмосистем, в тому числі блоків ABS, EBS, ECAS, ELC.
Основні напрямки діяльності:
  • Всі види робіт по ходовій, КПП, двигунів, гальм, пневматичні і електричні роботи, комп'ютерна діагностика електрообладнання, відновлення осей будь-якої складності. Якщо у вас на дорозі трапиться біда з вантажівкою - знайте, що ви будете , куди звернутися!

  • У нашій компанії працюють тільки першокласні майстри, які присвятили своє життя автомобілям. Саме у нас ви зможете отримати прекрасне обслуговування за прийнятну ціну. Ми здійснюємо ремонт вантажівок  MAN, DAF,  Mercedes, , ремонт причепів на осях SAF, BPW, ROR та інших.

ПОСЛУГИ СТО «КАРГО СЕРВІС: КАМАЗ УКРАЇНА ДНІПРО»

kamaz_ukr.png

Для того щоб забезпечити якісний і швидкий ремонт - необхідні не тільки деталі найвищої якості, потрібен певний досвід, знання і навички. Без перебільшення, ми можемо чесно сказати, що володіємо всіма ресурсами, щоб надати вам оперативну якісну допомогу.

З огляду на такий фактор як тривалий простій вантажівки на стоянці, яка не приносить користі ані нашому СТО, ні клієнту, персонал станції намагається виконати вантажний ремонт, якомога швидше.

На всі виконані роботи і послуги надається гарантія до 12 місяців (за умови виконання керівництва по експлуатації автомобіля).

НАШІ КОНТАКТИ

СТО «Карго Сервіс: Камаз Україна»

Адреса

52005Дніпро,вул.Нижньодніпровська,1

GPS

48.5370111,35.0382222

Телефон

+38 (050) 453-02-76
+38 (050) 458-01-24

Графік роботи

ПН-ПТ: 9.00 - 18.00
Сб: 9.00 - 14.00
НД: Вихідний

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!