ADI «VirtualXperience»

ADI «VirtualXperience» - саміт для представників автомобільного ринку та промисловості.

12-13 квітня 2021 року Autodistribution International (ADI) організувала зустріч понад 220 учасників під час щорічного саміту ADI, який цього року пройшов в онлайн форматі  VirtualXperience. В саміті взяли участь топ-менеджери постачальників ADI та партнери ADI, які представляють 49 країн Європи, Центральної Азії, Північної Африки та - через свою всесвітню організацію 1Parts - США, Канаду, Мексику, Пуерто-Рико та Панаму.

Саміт ADI - це щорічна топ подія, яка зміцнює співпрацю між представниками торгівельної та промислової сфери ринку автозапчастин. Обмежені обставинами, які все ще забороняють подорожі, учасники підключившись до спеціально створеного Інтернет-порталу, прослухали промову Тодда Кампау/ Todd Campau (IHS Markit), який розповів про розвиток автомобільного ринку та провели більш, ніж 400 продуктивних та успішних зустрічей між партнерами ADI та постачальниками. Під час завершальної зустрічі у вівторок, яку відвідали онлайн всі 220 представників сильної аудиторії, президент ADI Stéphane Antiglio оголосив, що контрактний постачальник ADI - BOSCH отримав нагороду  “Постачальник року 2020”

Заключна зустріч саміту ознаменувалася церемонією, на якій було оголошено про зміну керівництва ADI: після 47 років успішного керівництва,  директор ADI Omer Wesemael «передав естафету» Manuel Van Royen.

Autodistribution International - провідна міжнародна торгова група в склад якої входять 500 дистриб'юторів із 49 країн Європи, Північної Африки та Центральної Азії. В Україні це компанії ЕСО-Автотехнікс, Автодистриб’юшн Карго Партс, Форма Партс, АТ Інжиніринг та АД Дизель.

з повагою,

колектив "Автодистриб'юшн Карго Партс"


Надрукувати   E-mail